Gå til hovedindhold

EGLO CONNECT.Z ROVITO SMART panel hvid M/FARVER(RGB) OG TUNABLE WHITE

EgloCentral styring af hjemmetEAN: 9008606225507
Pris fra 694 krtil 969 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 275 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 566 kr 24. apr.

Sammenlign priser på EGLO CONNECT.Z ROVITO SMART panel hvid M/FARVER(RGB) OG TUNABLE WHITE og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 694 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Eglo Z Rovito panel, hvid, 42x42 cm
694 kr
Til butik
Eglo Z Rovito panel, hvid, 42x42 cm billede

Produktinformation

Smart LED panel fra Eglo med zigbee styring Rovito LED panel fra Eglo er et smartstyret LED panel i hvid. Via. en app kan du styre lyset i panelet fra 2700K-6500K og i 50.000 hvide nuancer samt vælge mellem 16 mio. forskellige farver. Et LED panel der gør...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Lamper & spots
Farve: white
Størrelse: 42x42x2.5 cm
EAN: 9008606225507
Varenr.: 4242804099
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Eglo - Rovito-z - Led Panel - Hvid - 42x42 Cm - Rgb Tw Zigbee Bt
699,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Eglo Rovito-Z loftslampe hvid 42x42 - RGB + TW - Zigbee, Bluetooth
799 kr
Til butik
Eglo Rovito-Z loftslampe hvid 42x42 - RGB + TW - Zigbee, Bluetooth billede

Produktinformation

Eglo Rovito-Z loftslampe i klassisk hvid finish, et alsidigt belysningsarmatur designet til at løfte ethvert moderne rum. Med dimensioner på 42x42 centimeter blander denne stilfulde lampe problemfrit æstetik med funktionalitet. Med RGB- og TW-funktioner (Tunable White) giver Eglo Rovito-Z Ceiling Lamp dig mulighed for at skabe den perfekte stemning med et spektrum af farver og justerbare indstillinger for hvidt lys. Med Zigbee- og Bluetooth-kompatibilitet har det aldrig været nemmere at styre din belysning - brug blot din smartphone eller smart home-enhed. Denne loftslampe er fremstillet af materialer af høj kvalitet og designet til nem installation, og den er perfekt til at oplyse stuer, spisepladser eller soveværelser med et strejf af moderne elegance. Opgrader belysningsoplevelsen i dit hjem med Eglo Rovito-Z loftslampen, og forvandl dit rum til en oase af stil og komfort. Dimensioner: 42x42 cm, Farve: Hvid, RGB + TW (afstemt hvid), Zigbee- og Bluetooth-kompatibel, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Loftslamper
EAN: 9008606225507
Varenr.: D04026
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EGLO CONNECT.Z ROVITO SMART panel hvid M/FARVER(RGB) OG TUNABLE WHITE
851 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Eglo Z Rovito panel, hvid, 42x42 cm
883 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Eglo Z Rovito panel, hvid, 42x42 cm
889 kr
Til butik
Gå til Hagro Lighting
TrustScore 5 ud af 54,7
Rovito-Z Panel
969 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EGLO CONNECT.Z ROVITO SMART panel hvid M/FARVER(RGB) OG TUNABLE WHITE koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EGLO CONNECT.Z ROVITO SMART panel hvid M/FARVER(RGB) OG TUNABLE WHITE koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BilligVVS DK694 kr694 krKøb
2Gucca.dk699,95 kr699,95 krKøb
3Teknikproffset DK799 kr858 krKøb
4Proshop DK851 kr890 krKøb
5LavprisEl883 kr883 krKøb
6Greenline889 kr889 krKøb
7Hagro Lighting969 kr969 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for EGLO CONNECT.Z ROVITO SMART panel hvid M/FARVER(RGB) OG TUNABLE WHITE

PriceData har fulgt prisen på EGLO CONNECT.Z ROVITO SMART panel hvid M/FARVER(RGB) OG TUNABLE WHITE i 181 dage. Laveste pris i perioden er 522 kr (registreret d. 15. januar 2026), højeste er 694 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 598 kr.

Den nuværende pris på 694 kr er 16% over normalprisen. Prisen er steget 10% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for EGLO CONNECT.Z ROVITO SMART panel hvid M/FARVER(RGB) OG TUNABLE WHITE. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for EGLO CONNECT.Z ROVITO SMART panel hvid M/FARVER(RGB) OG TUNABLE WHITE de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026694 kr7 kr (1%)
17. maj 2026687 kr2,95 kr (0%)
16. maj 2026689,95 kr2,95 kr (0%)
8. maj 2026687 kr58 kr (9%)
3. maj 2026629 kr63 kr (11%)
24. apr. 2026566 kr72 kr (11%)
23. apr. 2026638 kr72 kr (13%)
3. apr. 2026566 kr23 kr (4%)
25. mar. 2026589 kr40 kr (6%)
24. mar. 2026629 kr40 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret