Gå til hovedindhold

Eglo Rovito-Z loftslampe hvid 29,5x29,5 - RGB + TW - Zigbee, Bluetooth

EgloCentral styring af hjemmetEAN: 9008606225491
Pris fra 519 krtil 769 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 250 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 413 kr 3. apr.

Sammenlign priser på Eglo Rovito-Z loftslampe hvid 29,5x29,5 - RGB + TW - Zigbee, Bluetooth og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 519 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Eglo Z Rovito panel, hvid, 29x29 cm
519 kr
Til butik
Eglo Z Rovito panel, hvid, 29x29 cm billede

Produktinformation

Smart LED panel fra Eglo med zigbee styring Rovito LED panel fra Eglo er et smartstyret LED panel i hvid. Via. en app kan du styre lyset i panelet fra 2700K-6500K og i 50.000 hvide nuancer samt vælge mellem 16 mio. forskellige farver. Et LED panel der gør...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Indendørslamper
Farve: white
Størrelse: 29x29 cm
EAN: 9008606225491
Varenr.: 4242804086
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Eglo - Rovito-z - Led Panel - Hvid - 29,5x29,5 Cm - Rgb Tw Zigbee Bt
549,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Eglo Rovito-Z loftslampe hvid 29,5x29,5 - RGB + TW - Zigbee, Bluetooth
623 kr
Til butik
Eglo Rovito-Z loftslampe hvid 29,5x29,5 - RGB + TW - Zigbee, Bluetooth billede

Produktinformation

Eglo Rovito-Z loftslampe i tidløs hvid finish, en alsidig belysningsløsning til ethvert moderne rum. Med dimensioner på 29,5x29,5 centimeter tilbyder dette slanke armatur både stil og funktionalitet. Med RGB- og TW-funktioner (Tunable White) giver denne loftslampe dig mulighed for at tilpasse stemningen i dit rum med et spektrum af farver og justerbare indstillinger for hvidt lys. Med Zigbee- og Bluetooth-kompatibilitet kan du nemt styre belysningen fra din smartphone eller smart home-enhed. Eglo Rovito-Z loftslampen er fremstillet af materialer af høj kvalitet og designet til at være nem at installere, og den er perfekt til at oplyse stuer, køkkener eller gange med et strejf af moderne elegance. Opgrader belysningsoplevelsen i dit hjem med Eglo Rovito-Z-loftslampen, og forvandl dit rum til en oase af stil og komfort. Dimensioner: 29.5x29,5 cm, Farve: Hvid, RGB + TW (afstemt hvid), Zigbee- og Bluetooth-kompatibel, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Loftslamper
EAN: 9008606225491
Varenr.: D04025
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EGLO CONNECT.Z ROVITO SMART panel hvid M/FARVER(RGB) OG TUNABLE WHITE
633 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Eglo Z Rovito panel, hvid, 29x29 cm
709 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Eglo Z Rovito panel, hvid, 29x29 cm
719 kr
Til butik
Gå til Hagro Lighting
TrustScore 5 ud af 54,7
Rovito-Z Panel
769 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Eglo Rovito-Z loftslampe hvid 29,5x29,5 - RGB + TW - Zigbee, Bluetooth koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Eglo Rovito-Z loftslampe hvid 29,5x29,5 - RGB + TW - Zigbee, Bluetooth koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Greenline519 kr519 krKøb
2Gucca.dk549,95 kr549,95 krKøb
3Teknikproffset DK623 kr682 krKøb
4Proshop DK633 kr672 krKøb
5LavprisEl709 kr709 krKøb
6BilligVVS DK719 kr719 krKøb
7Hagro Lighting769 kr769 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Eglo Rovito-Z loftslampe hvid 29,5x29,5 - RGB + TW - Zigbee, Bluetooth

PriceData har fulgt prisen på Eglo Rovito-Z loftslampe hvid 29,5x29,5 - RGB + TW - Zigbee, Bluetooth i 181 dage. Laveste pris i perioden er 399 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 523 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 471 kr.

Den nuværende pris på 519 kr er 10% over normalprisen. Prisen er steget 13% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Eglo Rovito-Z loftslampe hvid 29,5x29,5 - RGB + TW - Zigbee, Bluetooth. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Eglo Rovito-Z loftslampe hvid 29,5x29,5 - RGB + TW - Zigbee, Bluetooth de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026519 kr10 kr (2%)
17. maj 2026509 kr14 kr (3%)
16. maj 2026523 kr14 kr (3%)
15. maj 2026509 kr10 kr (2%)
14. maj 2026519 kr10 kr (2%)
8. maj 2026509 kr50 kr (11%)
3. maj 2026459 kr46 kr (11%)
3. apr. 2026413 kr36 kr (8%)
29. mar. 2026449 kr9 kr (2%)
4. mar. 2026440 kr43 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret