Gå til hovedindhold

EGLO CONNECT.Z GU10 opal SMART pære M/FARVER(RGB) OG TUNABLE WHITE

EgloCentral styring af hjemmetEAN: 9002759122515
Pris fra 97 krtil 139 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 42 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 66,74 kr 2. maj

Sammenlign priser på EGLO CONNECT.Z GU10 opal SMART pære M/FARVER(RGB) OG TUNABLE WHITE og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 97 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Eglo Z GU10 spotpære, 2700K-6500K, 4,9W
97 kr
Til butik
Eglo Z GU10 spotpære, 2700K-6500K, 4,9W billede

Produktinformation

Én lyskilde - mange millioner muligheder! Lyskilder fra Eglo kan lyse i rundt regnet 16,7 millioner farver og har over 50.000 hvide nuancer. Med alle disse muligheder kan du være sikret, at du får skabt den helt rette atmosfære i dit hjem, uanset tidspun...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: LED pærer
Farve: white
Størrelse: 50x59 mm
EAN: 9002759122515
Varenr.: 4257801951
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Eglo Z GU10 LED spotpære
105 kr
Til butik
Eglo Z GU10 LED spotpære billede

Produktinformation

Smartere belysning med zigbee pære fra Eglo Lyskilder fra Eglo kan lyse i rundt regnet 16,7 millioner farver og har over 50.000 hvide nuancer. Med alle disse muligheder kan du være sikret, at du får skabt den helt rette atmosfære i dit hjem, uanset tidspu...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Lyskilder
Farve: white
Størrelse: 50x59 mm
EAN: 9002759122515
Varenr.: 4257801951
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EGLO CONNECT.Z GU10 opal SMART pære M/FARVER(RGB) OG TUNABLE WHITE
107 kr
Til butik
EGLO CONNECT.Z GU10 opal SMART pære M/FARVER(RGB) OG TUNABLE WHITE billede

Produktinformation

EGLO CONNECT-Z GU10 LED opal lyskilde med forskelligt lys. Længde 5,9 cm, diameter 5 cm. 4,9 watt, 345 lumen, 2700-6500 kelvin, RGB + Tunable white. 45 graders spredningsvinkel. 83 CRI. Lyskilden kan dæmpes og styres med fjernbetjening (medfølger ikke), via AwoX Home Control app (gratis), eller ved stemmestyring. Zigbee er kompatibel med Amazon Alexa og Google Assistent. Energiklasse: G.

Produktspecifikationer

Mærke: EGLO
Kategori: Smart Home
Artikel nr.: 12251
EAN: 9002759122515
Varenr.: 3304205
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Eglo Z GU10 spotpære, 2700K-6500K, 4,9W
109 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Eglo - Gu10 Pære - Led - Rgb Tw Zigbee Bt
-15%109,95 kr
Før 129,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Eglo GU10 - RGB + TW - Zigbee, Bluetooth
117 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
EGLO Gu10 Led-Z Rgb 4,9w 345lm 2700-6500k - Lyskildelampe - 12251
119,95 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
GU10 Led-Z RGB 4,9W, 345 lumen, 2700-6500K opal
121,11 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Eglo Z GU10 LED spotpære
125 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EGLO CONNECT-Z GU10 Smartpære
139 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EGLO CONNECT.Z GU10 opal SMART pære M/FARVER(RGB) OG TUNABLE WHITE koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EGLO CONNECT.Z GU10 opal SMART pære M/FARVER(RGB) OG TUNABLE WHITE koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LampeGuru.dk97 kr97 krKøb
2BilligVVS DK105 kr105 krKøb
3Proshop DK107 kr146 krKøb
4Greenline109 kr109 krKøb
5Gucca.dk109,95 kr109,95 krKøb
6Teknikproffset DK117 kr166 krKøb
7Homeshop DK119,95 kr119,95 krKøb
8EL-GROSSISTEN121,11 kr121,11 krKøb
9LavprisVVS125 kr125 krKøb
10CS MEGASTORE DK139 kr178 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for EGLO CONNECT.Z GU10 opal SMART pære M/FARVER(RGB) OG TUNABLE WHITE

PriceData har fulgt prisen på EGLO CONNECT.Z GU10 opal SMART pære M/FARVER(RGB) OG TUNABLE WHITE i 182 dage. Laveste pris i perioden er 63 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 97 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 77 kr.

Den nuværende pris på 97 kr er 26% over normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for EGLO CONNECT.Z GU10 opal SMART pære M/FARVER(RGB) OG TUNABLE WHITE. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for EGLO CONNECT.Z GU10 opal SMART pære M/FARVER(RGB) OG TUNABLE WHITE de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202697 kr5 kr (5%)
12. maj 202692 kr5 kr (5%)
11. maj 202697 kr5 kr (5%)
7. maj 202692 kr25,26 kr (38%)
2. maj 202666,74 kr5,26 kr (7%)
3. apr. 202672 kr4 kr (5%)
3. mar. 202676 kr6 kr (9%)
16. feb. 202670 kr1 kr (1%)
12. feb. 202669 kr1 kr (1%)
3. feb. 202670 kr6 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret