Gå til hovedindhold

EGLO CONNECT.Z FRAIOLI SMART langbordspendel børstet stål M/FARVER(RGB) OG TUNABLE WHITE

EgloCentral styring af hjemmetEAN: 9008606223541
Pris fra 1.199 krtil 2.015 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 816 kr (40% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.140 kr 12. mar.

Sammenlign priser på EGLO CONNECT.Z FRAIOLI SMART langbordspendel børstet stål M/FARVER(RGB) OG TUNABLE WHITE og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1199 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Eglo Z Fraioli langbordspendel, børstet stål
-19%1.199 kr
Før 1.488 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Eglo Z Fraioli langbordspendel, børstet stål billede

Produktinformation

Smart langbordspendel fra Eglo til zigbee styring Fraioli er en smuk langbordspendel fra Eglo med indbygget LED og CCT-lys. Dette betyder, at du kan styre lyset fra 2700K-6500K. En virkelig smuk langbordspendel i børstet stål til spisebordet - især ideel...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Belysning
Farve: gray
Størrelse: 1055 x 100 x 1200 mm
EAN: 9008606223541
Varenr.: 4241803855
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Eglo Z Fraioli langbordspendel, børstet stål
1.299 kr
Til butik
Eglo Z Fraioli langbordspendel, børstet stål billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Indendørslamper
Farve: gray
Størrelse: 1055 x 100 x 1200 mm
EAN: 9008606223541
Varenr.: 4241803855
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EGLO CONNECT.Z FRAIOLI SMART langbordspendel børstet stål M/FARVER(RGB) OG TUNABLE WHITE
1.421 kr
Til butik
EGLO CONNECT.Z FRAIOLI SMART langbordspendel børstet stål M/FARVER(RGB) OG TUNABLE WHITE billede

Produktinformation

EGLO CONNECT-Z FRAIOLI-Z langbord i børstet stål. Højde 120 cm, længde 105,5 cm, bredde 12 cm. LED, 2 x 17 watt, 4800 lumen, 2700-6500 kelvin, RGB + Tunable white. Lampen kan dæmpes og styres med fjernbetjening (medfølger ikke), via AwoX Home Control app (gratis), eller ved stemmestyring. Zigbee er kompatibel med Amazon Alexa og Google Assistent. IP20. Dette produkt indeholder lyskilder med energieffektivitetsklasse: E.

Produktspecifikationer

Mærke: EGLO
Kategori: Smart Home
Artikel nr.: 900077
EAN: 9008606223541
Varenr.: 3052527
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Eglo Z Fraioli langbordspendel, børstet stål
1.488 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EGLO CONNECT-Z FRAIOLI-Z langbord i børstet stål
1.699 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Eglo Fraioli-Z langbordspendel i børstet stål - RGB + TW - Zigbee, Bluetooth
1.923 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Eglo Z Fraioli langbordspendel, børstet stål
2.015 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EGLO CONNECT.Z FRAIOLI SMART langbordspendel børstet stål M/FARVER(RGB) OG TUNABLE WHITE koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EGLO CONNECT.Z FRAIOLI SMART langbordspendel børstet stål M/FARVER(RGB) OG TUNABLE WHITE koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS1.199 kr1.199 krKøb
2Greenline1.299 kr1.299 krKøb
3Proshop DK1.421 kr1.421 krKøb
4BilligVVS DK1.488 kr1.488 krKøb
5CS MEGASTORE DK1.699 kr1.699 krKøb
6Teknikproffset DK1.923 kr1.982 krKøb
7LavprisEl2.015 kr2.015 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for EGLO CONNECT.Z FRAIOLI SMART langbordspendel børstet stål M/FARVER(RGB) OG TUNABLE WHITE

PriceData har fulgt prisen på EGLO CONNECT.Z FRAIOLI SMART langbordspendel børstet stål M/FARVER(RGB) OG TUNABLE WHITE i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.099 kr (registreret d. 4. januar 2026), højeste er 1.421 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.202 kr.

Den nuværende pris på 1.199 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 16% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 49 prisændringer for EGLO CONNECT.Z FRAIOLI SMART langbordspendel børstet stål M/FARVER(RGB) OG TUNABLE WHITE. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 49 prisændringer for EGLO CONNECT.Z FRAIOLI SMART langbordspendel børstet stål M/FARVER(RGB) OG TUNABLE WHITE de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.199 kr100 kr (8%)
1. jun. 20261.299 kr100 kr (8%)
30. maj 20261.199 kr100 kr (8%)
17. maj 20261.299 kr122 kr (9%)
16. maj 20261.421 kr122 kr (9%)
4. maj 20261.299 kr8 kr (1%)
3. maj 20261.291 kr129 kr (11%)
24. apr. 20261.162 kr187 kr (14%)
23. apr. 20261.349 kr187 kr (16%)
3. apr. 20261.162 kr46 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret