Gå til hovedindhold

EGLO CONNECT.Z E14 P45 opal SMART pære M/FARVER(RGB) OG TUNABLE WHITE

EgloCentral styring af hjemmetEAN: 9002759122522
Pris fra 92 krtil 155 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 63 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 71 kr 10. mar.

Sammenlign priser på EGLO CONNECT.Z E14 P45 opal SMART pære M/FARVER(RGB) OG TUNABLE WHITE og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 92 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Eglo Z E14 kronepære
92 kr
Til butik
Eglo Z E14 kronepære billede

Produktinformation

Smartere belysning med zigbee pære fra Eglo Lyskilder fra Eglo kan lyse i rundt regnet 16,7 millioner farver og har over 50.000 hvide nuancer. Med alle disse muligheder kan du være sikret, at du får skabt den helt rette atmosfære i dit hjem, uanset tidspu...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Pærer
Farve: opal
Størrelse: 92 mm x 45 mm
EAN: 9002759122522
Varenr.: 4257801964
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Eglo Z E14 kronepære, 2700K-6500K, 4,9W
109 kr
Til butik
Eglo Z E14 kronepære, 2700K-6500K, 4,9W billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Pærer
Farve: opal
Størrelse: 92 mm x 45 mm
EAN: 9002759122522
Varenr.: 4257801964
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Eglo Z E14 kronepære
115 kr
Til butik
Eglo Z E14 kronepære billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Lyskilder
Farve: opal
Størrelse: 92 mm x 45 mm
EAN: 9002759122522
Varenr.: 4257801964
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EGLO CONNECT.Z E14 P45 opal SMART pære M/FARVER(RGB) OG TUNABLE WHITE
123 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Eglo Z E14 kronepære
129 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EGLO CONNECT-Z E14 Smartpære - 470 lm
139 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Eglo - P45 - E14 Led Pære - Opal - Dæmpbar - Rgb Tw Zigbee Bt
149,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Eglo E14 P45 - RGB + TW - Zigbee, Bluetooth
155 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EGLO CONNECT.Z E14 P45 opal SMART pære M/FARVER(RGB) OG TUNABLE WHITE koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EGLO CONNECT.Z E14 P45 opal SMART pære M/FARVER(RGB) OG TUNABLE WHITE koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl92 kr92 krKøb
2Greenline109 kr109 krKøb
3BilligVVS DK115 kr115 krKøb
4Proshop DK123 kr162 krKøb
5LavprisVVS129 kr129 krKøb
6CS MEGASTORE DK139 kr178 krKøb
7Gucca.dk149,95 kr149,95 krKøb
8Teknikproffset DK155 kr204 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for EGLO CONNECT.Z E14 P45 opal SMART pære M/FARVER(RGB) OG TUNABLE WHITE

PriceData har fulgt prisen på EGLO CONNECT.Z E14 P45 opal SMART pære M/FARVER(RGB) OG TUNABLE WHITE i 181 dage. Laveste pris i perioden er 69 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 109 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 83 kr.

Den nuværende pris på 92 kr er 11% over normalprisen. Prisen er steget 15% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for EGLO CONNECT.Z E14 P45 opal SMART pære M/FARVER(RGB) OG TUNABLE WHITE. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for EGLO CONNECT.Z E14 P45 opal SMART pære M/FARVER(RGB) OG TUNABLE WHITE de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202692 kr17 kr (16%)
30. maj 2026109 kr17 kr (18%)
12. maj 202692 kr17 kr (16%)
11. maj 2026109 kr17 kr (18%)
4. maj 202692 kr12 kr (15%)
3. maj 202680 kr8 kr (11%)
23. apr. 202672 kr5 kr (6%)
22. apr. 202677 kr5 kr (7%)
8. apr. 202672 kr5 kr (6%)
7. apr. 202677 kr5 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret