Gå til hovedindhold

EGLO Calpino Ude Væg 2x3,3w 2x340lm 3000k Ip54 Antracit - Udendørslampe - 97242

EgloLamperEAN: 9002759972424
Pris fra 280 krtil 429 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 149 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 231 kr 11. apr.

Sammenlign priser på EGLO Calpino Ude Væg 2x3,3w 2x340lm 3000k Ip54 Antracit - Udendørslampe - 97242 og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 280 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EGLO CALPINO firkantet udendørs væglampe - Antracit
280 kr
Til butik
EGLO CALPINO firkantet udendørs væglampe - Antracit billede

Produktspecifikationer

Mærke: EGLO
Kategori: Udendørsbelysning
Farve: 4
Artikel nr.: 97242
EAN: 9002759972424
Varenr.: 7030228
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
EGLO CALPINO Outdoor wall lighting SMD LED Module LED 3.3 W Anthracite
322 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
EGLO Calpino Ude Væg 2x3,3w 2x340lm 3000k Ip54 Antracit - Udendørslampe - 97242
340 kr
Til butik
EGLO Calpino Ude Væg 2x3,3w 2x340lm 3000k Ip54 Antracit - Udendørslampe - 97242 billede

Produktinformation

EGLO Calpino Ude Væg 2x3,3w 2x340lm 3000k Ip54 Antracit - Udendørslampe - 97242 EGLO CALPINO LED udendørs væglampe i minimalistisk design i antracit-farvet aluminium. Indbygget 2 x 3,3W LED. IP54. Dette produkt indeholder lyskilder med energieffektivitetsklasse: F MÅ KUN INSTALLERES AF AUTORISERET EL-INSTALLATØR...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: udendørs
Vægt: 1g
Artikel nr.: 97242
EAN: 9002759972424
Varenr.: 1967631
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Eglo Calpino udendørs væglampe, sort
340 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Eglo Calpino udendørs væglampe, sort
349 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EGLO CALPINO udendørs væglampe LED 2x3,3W, antracit
408 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Eglo Calpino udendørs væglampe, sort
409 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
EGLO Calpino LED væglampe - antracit
409 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Eglo Calpino udendørs væglampe, sort
410 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
EGLO Calpino LED væglampe - antracit
429 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EGLO Calpino Ude Væg 2x3,3w 2x340lm 3000k Ip54 Antracit - Udendørslampe - 97242 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EGLO Calpino Ude Væg 2x3,3w 2x340lm 3000k Ip54 Antracit - Udendørslampe - 97242 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK280 kr319 krKøb
2CompuMail DK322 kr322 krKøb
3Homeshop DK340 kr340 krKøb
4LavprisEl340 kr340 krKøb
5LavprisVVS349 kr349 krKøb
6Proshop DK408 kr447 krKøb
7Greenline409 kr409 krKøb
8Boligcenter DK409 kr409 krKøb
9BilligVVS DK410 kr410 krKøb
10Vivas DK429 kr508 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for EGLO Calpino Ude Væg 2x3,3w 2x340lm 3000k Ip54 Antracit - Udendørslampe - 97242

PriceData har fulgt prisen på EGLO Calpino Ude Væg 2x3,3w 2x340lm 3000k Ip54 Antracit - Udendørslampe - 97242 i 184 dage. Laveste pris i perioden er 231 kr (registreret d. 11. april 2026), højeste er 351 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 307 kr.

Den nuværende pris på 280 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 33 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 49 prisændringer for EGLO Calpino Ude Væg 2x3,3w 2x340lm 3000k Ip54 Antracit - Udendørslampe - 97242. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 49 prisændringer for EGLO Calpino Ude Væg 2x3,3w 2x340lm 3000k Ip54 Antracit - Udendørslampe - 97242 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. apr. 2026280 kr32 kr (10%)
24. apr. 2026312 kr2 kr (1%)
23. apr. 2026314 kr2 kr (1%)
21. apr. 2026312 kr81 kr (35%)
11. apr. 2026231 kr53 kr (19%)
10. apr. 2026284 kr3 kr (1%)
9. apr. 2026287 kr5 kr (2%)
8. apr. 2026282 kr2 kr (1%)
7. apr. 2026284 kr2 kr (1%)
6. apr. 2026286 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret