Gå til hovedindhold

EGLO Brenda Pendel Ø395 Bs/hvid Glas - Pendellampe - 87052

EgloLamperEAN: 9002759870522
Pris fra 372 krtil 569,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 197,95 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 355 kr 24. apr.

Sammenlign priser på EGLO Brenda Pendel Ø395 Bs/hvid Glas - Pendellampe - 87052 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 372 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Eglo Brenda pendel, Ø39
372 kr
Til butik
Eglo Brenda pendel, Ø39 billede

Produktinformation

Denne Brenda-pendel fra Eglo passer lige ind i langt de fleste danske hjem, hvor der sættes pris på simple, tidløse designs og den moderne indretning. Lampen har en klassisk udformning i en rund form med to skærme - et design man er bekendt med, og som ha...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Indendørslamper
Farve: steel/white
Størrelse: Ø39 cm
EAN: 9002759870522
Varenr.: 4241803952
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Eglo Brenda pendel, Ø39
429 kr
Til butik
Eglo Brenda pendel, Ø39 billede

Produktinformation

Stor pendel med et simpelt, tidsløst design til mange år fremover Denne Brenda-pendel fra Eglo passer lige ind i langt de fleste danske hjem, hvor der sættes pris på simple, tidløse designs og den moderne indretning. Lampen har en klassisk udformning i en...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Indendørslamper
Farve: steel/white
Størrelse: Ø39 cm
EAN: 9002759870522
Varenr.: 4241803952
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EGLO BRENDA pendel Ø395 mm, hvid/børstet stål
467 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Eglo Brenda pendel, Ø39 cm
499 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Eglo Brenda pendel, Ø39
509 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
EGLO Brenda Pendel Ø395 Bs/hvid Glas - Pendellampe - 87052
569,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EGLO Brenda Pendel Ø395 Bs/hvid Glas - Pendellampe - 87052 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EGLO Brenda Pendel Ø395 Bs/hvid Glas - Pendellampe - 87052 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl372 kr372 krKøb
2Greenline429 kr429 krKøb
3Proshop DK467 kr506 krKøb
4BilligVVS DK499 kr499 krKøb
5LavprisVVS509 kr509 krKøb
6Homeshop DK569,95 kr569,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for EGLO Brenda Pendel Ø395 Bs/hvid Glas - Pendellampe - 87052

PriceData har fulgt prisen på EGLO Brenda Pendel Ø395 Bs/hvid Glas - Pendellampe - 87052 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 355 kr (registreret d. 13. april 2026), højeste er 460 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 397 kr.

Den nuværende pris på 372 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 55 prisændringer for EGLO Brenda Pendel Ø395 Bs/hvid Glas - Pendellampe - 87052. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 55 prisændringer for EGLO Brenda Pendel Ø395 Bs/hvid Glas - Pendellampe - 87052 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026372 kr57 kr (13%)
30. maj 2026429 kr57 kr (15%)
12. maj 2026372 kr57 kr (13%)
11. maj 2026429 kr57 kr (15%)
9. maj 2026372 kr57 kr (13%)
8. maj 2026429 kr1 kr (0%)
7. maj 2026428 kr1 kr (0%)
5. maj 2026427 kr23 kr (6%)
4. maj 2026404 kr11 kr (3%)
3. maj 2026393 kr25 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret