Gå til hovedindhold

NO NAME EFB Elektronik MK7001.25B netværkskabel Sort 25 m Cat6a S/FTP (S-STP)

NO NAMEEAN: 4049759126865
Pris fra 270 krtil 419 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 149 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 223 kr 3. maj

Sammenlign priser på EFB Elektronik MK7001.25B netværkskabel Sort 25 m Cat6a S/FTP (S-STP) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 270 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
EFB Elektronik MK7001.25B netværkskabel Sort 25 m Cat6a S/FTP (S-STP)
270 kr
Til butik
EFB Elektronik MK7001.25B netværkskabel Sort 25 m Cat6a S/FTP (S-STP) billede

Produktinformation

EFB Elektronik MK7001.25B. Kabellængde: 25 m, Standard for kabler: Cat6a, Kabelafskærmning: S/FTP (S-STP), Stik 1: RJ-45, Stik 2: RJ-45, Stikforbindelse kontakter plettering: Guld, Dataoverførselshastighed: 10000 Mbit/s, Produktfarve: Sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: MK7001.25B
EAN: 4049759126865
Varenr.: 997418101
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværkskabel Cat6a S/FTP - 25 m, sort (RJ-45 han/han, LSZH)
399 kr
Til butik
Netværkskabel Cat6a S/FTP - 25 m, sort (RJ-45 han/han, LSZH) billede

Produktinformation

Stabilt netværkskabel til hurtige forbindelserFå en pålidelig kablet forbindelse med dette Cat6a S/FTP netværkskabel på 25 m. Kablet er velegnet til hjemmenetværk og kontor, hvor du ønsker høj hastighed og minimal interferens. Afskærmede parsnoede ledere og forgyldte kontakter hjælper med at sikre et rent signal til dine enheder via RJ‑45.Til 10GBase‑T og lange strækKablet understøtter 10.000 Mbit/s ved op til 500 MHz og er oplagt til 10GBase‑T-udstyr, streaming, gaming og store filoverførsler. Den sorte LSZH-kappe (low smoke zero halogen) er uden halogen.Kabelstandard: Cat6aSkærmning: S/FTP (S‑STP)Stik: RJ‑45 han til RJ‑45 hanDatahastighed: 10.000 Mbit/sFrekvens: 500 MHzLeder: Kobber, AWG 26/7Belægning på kontakter: GuldKabelteknologi: 10GBase‑TYderkappe: LSZH, uden halogenLængde: 25 mYderdiameter: 6,5 mmFarve: SortAntal i pakken: 1...

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 3.67g
EAN: 4049759126865
Varenr.: 2155463
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværkskabel Cat6a S/FTP - 25 m, sort (RJ-45 han/han, LSZH)
419 kr
Til butik
Netværkskabel Cat6a S/FTP - 25 m, sort (RJ-45 han/han, LSZH) billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 3.67g
EAN: 4049759126865
Varenr.: 2155463

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EFB Elektronik MK7001.25B netværkskabel Sort 25 m Cat6a S/FTP (S-STP) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EFB Elektronik MK7001.25B netværkskabel Sort 25 m Cat6a S/FTP (S-STP) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK270 kr270 krKøb
2Boligcenter DK399 kr399 krKøb
3Vivas DK419 kr498 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for EFB Elektronik MK7001.25B netværkskabel Sort 25 m Cat6a S/FTP (S-STP)

PriceData har fulgt prisen på EFB Elektronik MK7001.25B netværkskabel Sort 25 m Cat6a S/FTP (S-STP) i 177 dage. Laveste pris i perioden er 223 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 289 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 278 kr.

Den nuværende pris på 270 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 21% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for EFB Elektronik MK7001.25B netværkskabel Sort 25 m Cat6a S/FTP (S-STP). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for EFB Elektronik MK7001.25B netværkskabel Sort 25 m Cat6a S/FTP (S-STP) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026270 kr18 kr (6%)
18. maj 2026288 kr1 kr (0%)
6. maj 2026289 kr66 kr (30%)
3. maj 2026223 kr66 kr (23%)
30. apr. 2026289 kr1 kr (0%)
24. apr. 2026288 kr1 kr (0%)
20. apr. 2026287 kr1 kr (0%)
19. apr. 2026288 kr1 kr (0%)
9. apr. 2026287 kr2 kr (1%)
25. mar. 2026285 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret