Gå til hovedindhold

NO NAME EFB Elektronik K5525FGR.25 netværkskabel Grå 25 m Cat6a S/FTP (S-STP)

NO NAMEEAN: 4049759187354
Pris fra 320 krtil 529 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 209 kr (40% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på EFB Elektronik K5525FGR.25 netværkskabel Grå 25 m Cat6a S/FTP (S-STP) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 320 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
EFB Elektronik K5525FGR.25 netværkskabel Grå 25 m Cat6a S/FTP (S-STP)
320 kr
Til butik
EFB Elektronik K5525FGR.25 netværkskabel Grå 25 m Cat6a S/FTP (S-STP) billede

Produktinformation

EFB Elektronik K5525FGR.25. Kabellængde: 25 m, Standard for kabler: Cat6a, Kabelafskærmning: S/FTP (S-STP), Stik 1: RJ-45, Stik 2: RJ-45, Stikforbindelse kontakter plettering: Guld, Dataoverførselshastighed: 10000 Mbit/s, Produktfarve: Grå

Produktspecifikationer

Artikel nr.: K5525FGR.25
EAN: 4049759187354
Varenr.: 1002111972
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværkskabel Cat6a S/FTP - grå 25 m (RJ-45 til RJ-45)
-2%509 kr
Før 519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Netværkskabel Cat6a S/FTP - grå 25 m (RJ-45 til RJ-45) billede

Produktinformation

Stabilt Cat6a netværkskabel til hurtig forbindelseDette 25 m lange, grå netværkskabel er ideelt til pålidelig kablet internet i hjemmet eller på kontoret. Med Cat6a-standard og skærmning i S/FTP leverer det op til 10.000 Mbit/s ved 500 MHz - perfekt til streaming, gaming og store filoverførsler over længere afstande.Gennemført kvalitet i hver detaljeKablet har RJ‑45 hanstik i begge ender med forgyldte kontakter for stabil signaloverførsel. Den fleksible kappe i TPE er halogenfri, og den formstøbte trækaflastning sikrer et robust stik, der tåler daglig brug.Kabeltype: Cat6aSkærmning: S/FTP (S‑STP)Længde: 25 mFarve: GråStik: RJ‑45 han til RJ‑45 hanDatahastighed: 10.000 Mbit/sFrekvens: 500 MHzLeder: Kobber, 4×2 parAWG: 26/7Kontaktbelægning: GuldYderkappe: TPE, halogenfriYderdiameter: 6,5 mmFormstøbt støvle: Ja...

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 3.67g
EAN: 4049759187354
Varenr.: 2154159
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværkskabel Cat6a S/FTP - grå 25 m (RJ-45 til RJ-45)
-2%529 kr
Før 539 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Netværkskabel Cat6a S/FTP - grå 25 m (RJ-45 til RJ-45) billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 3.67g
EAN: 4049759187354
Varenr.: 2154159

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EFB Elektronik K5525FGR.25 netværkskabel Grå 25 m Cat6a S/FTP (S-STP) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EFB Elektronik K5525FGR.25 netværkskabel Grå 25 m Cat6a S/FTP (S-STP) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK320 kr320 krKøb
2Boligcenter DK509 kr509 krKøb
3Vivas DK529 kr608 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for EFB Elektronik K5525FGR.25 netværkskabel Grå 25 m Cat6a S/FTP (S-STP)

PriceData har fulgt prisen på EFB Elektronik K5525FGR.25 netværkskabel Grå 25 m Cat6a S/FTP (S-STP) i 179 dage. Laveste pris i perioden er 320 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 360 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 350 kr.

Den nuværende pris på 320 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for EFB Elektronik K5525FGR.25 netværkskabel Grå 25 m Cat6a S/FTP (S-STP). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for EFB Elektronik K5525FGR.25 netværkskabel Grå 25 m Cat6a S/FTP (S-STP) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026320 kr2 kr (1%)
22. maj 2026322 kr38 kr (11%)
20. maj 2026360 kr1 kr (0%)
6. maj 2026359 kr34 kr (10%)
3. maj 2026325 kr34 kr (9%)
29. apr. 2026359 kr1 kr (0%)
26. apr. 2026358 kr1 kr (0%)
19. apr. 2026359 kr1 kr (0%)
18. apr. 2026360 kr1 kr (0%)
13. apr. 2026359 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret