Gå til hovedindhold

Educa - Puslespil I Træ - 2x25 Brikker - Bluey

EducaLegetøjEAN: 8412668194076
Pris fra 62,01 krtil 119,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 57,94 kr (48% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Educa - Puslespil I Træ - 2x25 Brikker - Bluey og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 62.01 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Educa Bluey 2 x 25 træ
62,01 kr
Til butik
Educa Bluey 2 x 25 træ billede

Produktspecifikationer

Mærke: EDUCA
Kategori: Legekøkken og -mad
Farve: 1
Artikel nr.: 80-19407
EAN: 8412668194076
Varenr.: 8952781
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Educa Bluey 2 X 25 Wood
77 kr
Til butik
Educa Bluey 2 X 25 Wood billede

Produktinformation

2 Bluey træpuslespil fra Educa. Puslespillene er i stærke, fine farver med flotte motiver fra Blueys verden. Puslespillene er med til at udvikle barnets hånd-øje koordination og ikke mindst barnets tålmodighed. Fra 11 år.

Produktspecifikationer

Mærke: Educa
Kategori: Puslespil
Artikel nr.: 80-19407
EAN: 8412668194076
Varenr.: 3228913
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Educa - Puslespil I Træ - 2x25 Brikker - Bluey
99,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Educa Bluey 2 X 25 puslespil - Træ ( 80-19407)
100 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Educa Puslespil - Træ - 2x25 Brikker - Bluey
119,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Educa - Puslespil I Træ - 2x25 Brikker - Bluey koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Educa - Puslespil I Træ - 2x25 Brikker - Bluey koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK62,01 kr101,01 krKøb
2Proshop DK77 kr116 krKøb
3Gucca.dk99,95 kr99,95 krKøb
4Teknikproffset DK100 kr149 krKøb
5Kids-world.dk119,95 kr119,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Educa - Puslespil I Træ - 2x25 Brikker - Bluey

PriceData har fulgt prisen på Educa - Puslespil I Træ - 2x25 Brikker - Bluey i 177 dage. Laveste pris i perioden er 62,01 kr (registreret d. 24. maj 2026), højeste er 128 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 79 kr.

Den nuværende pris på 62,01 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Educa - Puslespil I Træ - 2x25 Brikker - Bluey. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Educa - Puslespil I Træ - 2x25 Brikker - Bluey de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 202662,01 kr2,96 kr (5%)
2. maj 202664,97 kr11,03 kr (15%)
1. maj 202676 kr10 kr (15%)
30. apr. 202666 kr1 kr (1%)
27. apr. 202667 kr1 kr (1%)
24. apr. 202668 kr1 kr (1%)
19. apr. 202667 kr1 kr (1%)
17. apr. 202668 kr1 kr (1%)
15. apr. 202669 kr1 kr (1%)
21. mar. 202670 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret