Gå til hovedindhold

Eau de toilette Jimmy Choo Eau de Toilette – 40 ml

Jimmy ChooParfume og eau de cologneEAN: 3386460025522
Pris fra 175 krtil 440 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 265 kr (60% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 163 kr 12. mar.

Sammenlign priser på Eau de toilette Jimmy Choo Eau de Toilette – 40 ml og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 175 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jimmy Choo Woman - 40 ml
175 kr
Til butik
Jimmy Choo Woman - 40 ml billede

Produktinformation

Eau de Toilette, 40 ml, Kvinder

Produktspecifikationer

Mærke: Jimmy Choo
Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 3386460025522
EAN: 3386460025522
Varenr.: 2886258
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Jimmy Choo - Jimmy Choo - 40 ml - Edt
-49%224,95 kr
Før 440 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Jimmy Choo Jimmy Choo EDT 40 ml
239 kr
Til butik
Jimmy Choo Jimmy Choo EDT 40 ml billede

Produktinformation

⭐ Let, feminin eau de toilette med pære, ingefær og tigerorchidé · Perfekt til hverdagsbrug · Elegant, facetteret flakon En luftig og moderne duft, der indfanger følelsen af lethed og selvtillid. Jimmy Choo Jimmy Choo EDT åbner friskt og sprødt, hvorefter den udfolder en blød, blomstrende kerne og afrundes med lyse trænoter. Resultatet er en diskret, men genkendelig signaturduft, der er nem at bære året rundt – særligt i dagtimerne. Duftnoter og karakter Top: Saftig pære og et sprudlende strejf af ingefær Hjerte: Eksotisk tigerorchidé med en fin, feminin rosenfacette Bund: Lyse trænoter og cedertræ, der giver en ren og elegant finish Sammen skaber noterne en floral-frugtagtig profil med afbalanceret sødme og en let, sofistikeret trail. Som eau de toilette er duften mere transparent og frisk end den klassiske eau de parfum, hvilket gør den ideel til kontor, studie og afslappede anledninger. Fordele Frisk og let struktur, der ikke virker overvældende Elegant femininhed med moderne, rene trænuancer Velegnet til både hverdag og særlige lejligheder Nem at genopfriske i løbet af dagen Sådan bruger du produktet Spray på pulspunkter som håndled, hals og ved kraveben på ren, tør hud. Undgå at gnide håndleddene sammen – det kan ændre duftens udvikling. For ekstra holdbarhed kan du let mistspraye på tøj eller hår fra ca. 20 cm afstand (test på et diskret sted først). Opbevar flakonen køligt og væk fra direkte sollys for at bevare duftens kvalitet. Resultat En klar, lys og yndefuld duftsignatur med let sødme, friskhed og en ren, træagtig afrunding – perfekt til dig, der ønsker en sofistikeret eau de toilette, der føles naturlig og ubesværet.

Produktspecifikationer

Mærke: Jimmy Choo
Kategori: Parfume
Størrelse: 40.00ml
Artikel nr.: 3386460025522
EAN: 3386460025522
Varenr.: 3386460025522
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Jimmy Choo Jimmy Choo Edt 40ml
-31%295 kr
Før 429 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Jimmy Choo Eau De Toilette Til Hende 40ml
-15%323 kr
Før 380 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Jimmy Choo Jimmy Choo Eau de Toilette - 40 ml
358 kr
Til butik
Gå til Spartoo DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Eau de toilette Jimmy Choo Eau de Toilette – 40 ml
-2%388 kr
Før 395 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Jimmy Choo Woman Eau De Toilette 40 ml
440 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Jimmy Choo Eau De Toilette 40 ml
440 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Eau de toilette Jimmy Choo Eau de Toilette – 40 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Eau de toilette Jimmy Choo Eau de Toilette – 40 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK175 kr214 krKøb
2BilligParfume.dk224,95 kr224,95 krKøb
3Beautycos DK239 kr268 krKøb
4Teknikproffset DK295 kr344 krKøb
5Cocopanda DK323 kr323 krKøb
6NordicFeel DK358 kr358 krKøb
7Spartoo DK388 kr426 krKøb
8EauDeParfum.dk440 kr440 krKøb
9Lyko DK440 kr440 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Eau de toilette Jimmy Choo Eau de Toilette – 40 ml

PriceData har fulgt prisen på Eau de toilette Jimmy Choo Eau de Toilette – 40 ml i 181 dage. Laveste pris i perioden er 155 kr (registreret d. 30. december 2025), højeste er 219 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 176 kr.

Den nuværende pris på 175 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for Eau de toilette Jimmy Choo Eau de Toilette – 40 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for Eau de toilette Jimmy Choo Eau de Toilette – 40 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026175 kr15 kr (8%)
27. maj 2026190 kr2 kr (1%)
22. maj 2026188 kr2 kr (1%)
21. maj 2026190 kr1 kr (1%)
14. maj 2026189 kr1 kr (1%)
12. maj 2026190 kr3 kr (2%)
9. maj 2026187 kr1 kr (1%)
7. maj 2026186 kr11 kr (6%)
6. maj 2026197 kr14 kr (8%)
30. apr. 2026183 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret