Gå til hovedindhold

Eau de toilette Jimmy Choo Man Blue Eau de Toilette – 30 ml

Jimmy ChooParfume og eau de cologneEAN: 3386460072625
Pris fra 229 krtil 415 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 186 kr (45% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Eau de toilette Jimmy Choo Man Blue Eau de Toilette – 30 ml og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 229 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Jimmy choo man eau de toilette blue 30ml
229 kr
Til butik
Jimmy choo man eau de toilette blue 30ml billede

Produktinformation

Jimmy choo man eau de toilette blue 30ml Jimmy Choo-manden er cool, urban og elegant. Han har stil og er selvsikker. Han styrer gennem tilværelsen på en beundringsværdig og uimponeret facon. Syrén og amber er duftens hjerte og gør sammen med salvie

Produktspecifikationer

Kategori: Dufte
EAN: 3386460072625
Varenr.: 3386460072625
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Jimmy Choo Man Blue Eau De Toilette 30 ml
-15%282 kr
Før 332 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Jimmy Choo Man Blue Eau De Toilette 30 ml billede

Produktinformation

Jimmy Choo Man Blue er en fantastisk kombination af alle MAN-duftene i samlingen. Duften af sandeltræ og læder gør denne parfume forfriskende, sporty og orientalsk, samtidig med at den giver en sofistikeret fornemmelse.

Produktspecifikationer

Mærke: Jimmy Choo
Kategori: Parfume
Artikel nr.: 4957000
EAN: 3386460072625
Varenr.: 3138735
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Jimmy Choo Man Blue EDT 30 ml
-25%307,5 kr
Før 410 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Jimmy Choo Man Blue EDT 30 ml billede

Produktinformation

Jimmy Choo Man Blue EDT er en maskulin og sofistikeret duft til mænd dog på en afslappende facon. Den perfekte mand til denne duft er ham der som duftens emballage inspirerer til, bærer hans blå jakkesæt med stil, med en hvid t-shirt og hvide sneakers som...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Jimmy Choo
Kategori: Perfume & Cologne
EAN: 3386460072625
Varenr.: 76212
Gå til Spartoo DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Eau de toilette Jimmy Choo Man Blue Eau de Toilette – 30 ml
-10%386 kr
Før 428 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Jimmy Choo Man Blue Eau De Toilette 30 ml
410 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Jimmy Choo Man Blue Eau de Toilette 30 ml
415 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Eau de toilette Jimmy Choo Man Blue Eau de Toilette – 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Eau de toilette Jimmy Choo Man Blue Eau de Toilette – 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Hobbix229 kr229 krKøb
2Cocopanda DK282 kr282 krKøb
3NiceHair.dk307,5 kr307,5 krKøb
4Spartoo DK386 kr424 krKøb
5EauDeParfum.dk410 kr410 krKøb
6Lyko DK415 kr415 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Eau de toilette Jimmy Choo Man Blue Eau de Toilette – 30 ml

PriceData har fulgt prisen på Eau de toilette Jimmy Choo Man Blue Eau de Toilette – 30 ml i 114 dage. Laveste pris i perioden er 229 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 308 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 243 kr.

Den nuværende pris på 229 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 26% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Eau de toilette Jimmy Choo Man Blue Eau de Toilette – 30 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Eau de toilette Jimmy Choo Man Blue Eau de Toilette – 30 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 2026229 kr79 kr (26%)
17. maj 2026308 kr79 kr (34%)
3. maj 2026229 kr30 kr (12%)
1. maj 2026259 kr30 kr (13%)
16. apr. 2026229 kr30 kr (12%)
15. apr. 2026259 kr30 kr (13%)
9. mar. 2026229 kr20,22 kr (8%)
8. mar. 2026249,22 kr20,22 kr (9%)
26. feb. 2026229 kr9,73 kr (4%)
25. feb. 2026238,73 kr9,73 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret