Gå til hovedindhold

Eaton Corporation Eaton 5E Gen2 - UPS - AC 220 - 240 V - 660 Watt - 1200 VA - USB - output-stikforbindelser: 4

Eaton CorporationEAN: 3553340704307
Pris fra 1.310 krtil 1.419 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 109 kr (8% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.048 kr 11. mar.

Sammenlign priser på Eaton 5E Gen2 - UPS - AC 220 - 240 V - 660 Watt - 1200 VA - USB - output-stikforbindelser: 4 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1310 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Eaton 5E Gen2 - UPS - AC 220 - 240 V - 660 Watt - 1200 VA - USB - output-stikforbindelser: 4
1.310 kr
Til butik
Eaton 5E Gen2 - UPS - AC 220 - 240 V - 660 Watt - 1200 VA - USB - output-stikforbindelser: 4 billede

Produktspecifikationer

Kategori: UPS Netværk & Server
Farve: 1
Artikel nr.: 5E1200UF
EAN: 3553340704307
Varenr.: 10370716
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Eaton 5E Gen2 - 1200VA/660W
1.311 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Eaton 5E Gen2 UPS 660Watt 1200VA
1.419 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Eaton 5E Gen2 - UPS - AC 220 - 240 V - 660 Watt - 1200 VA - USB - output-stikforbindelser: 4 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Eaton 5E Gen2 - UPS - AC 220 - 240 V - 660 Watt - 1200 VA - USB - output-stikforbindelser: 4 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.310 kr1.310 krKøb
2Proshop DK1.311 kr1.311 krKøb
3CompuMail DK1.419 kr1.419 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Eaton 5E Gen2 - UPS - AC 220 - 240 V - 660 Watt - 1200 VA - USB - output-stikforbindelser: 4

PriceData har fulgt prisen på Eaton 5E Gen2 - UPS - AC 220 - 240 V - 660 Watt - 1200 VA - USB - output-stikforbindelser: 4 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.048 kr (registreret d. 11. marts 2026), højeste er 1.939 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.138 kr.

Den nuværende pris på 1.310 kr er 15% over normalprisen. Prisen er steget 22% den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 34 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 63 prisændringer for Eaton 5E Gen2 - UPS - AC 220 - 240 V - 660 Watt - 1200 VA - USB - output-stikforbindelser: 4. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 63 prisændringer for Eaton 5E Gen2 - UPS - AC 220 - 240 V - 660 Watt - 1200 VA - USB - output-stikforbindelser: 4 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20261.310 kr1 kr (0%)
26. maj 20261.311 kr1 kr (0%)
23. maj 20261.312 kr6 kr (0%)
22. maj 20261.318 kr227 kr (15%)
20. maj 20261.545 kr467 kr (43%)
15. maj 20261.078 kr1 kr (0%)
13. maj 20261.077 kr2 kr (0%)
12. maj 20261.079 kr3 kr (0%)
9. maj 20261.082 kr4 kr (0%)
8. maj 20261.078 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret