Gå til hovedindhold

Easy Mini W75 LED-spot, hvid, 2700K, 5,5 cm ANTIDARK - Stue - Aluminium

AntidarkProjektør- og spotbelysningEAN: 5706872019540
Pris fra 641 krtil 1.025 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 384 kr (37% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Easy Mini W75 LED-spot, hvid, 2700K, 5,5 cm ANTIDARK - Stue - Aluminium og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 641 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Easy W75 Build On LED spot, hvid m. ledningshul
-37%641 kr
Før 1.025 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Easy W75 Build On LED spot, hvid m. ledningshul billede

Produktinformation

ANTIDARK Easy W75 Build On LED spot, hvid m. ledningshul. Easy W75 er meget enkel og anvendelig og fremstillet i aluminium. Spottet kan justeres 360 grader vertikalt og 90 grader horisontalt, så lyset kan tilpasses, hvad man har brug for i rummet, så der...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Antidark
Kategori: Antidark
Farve: Hvid
EAN: 5706872019540
Varenr.: 2-215-08-10
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Antidark Easy Mini spotlampe, sideudgang, hvid
641 kr
Til butik
Antidark Easy Mini spotlampe, sideudgang, hvid billede

Produktinformation

Spotlampe til dig der ønsker simpel belysning Det danske brand Antidark har designet en lang række lækre lamper til det danske folk, både til privaten og det offentlige rum. Her ser du Easy Mini LED spotlampe i et minimalistisk design. Easy Mini er elegan...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Antidark
Kategori: Lampetyper
Farve: white
Størrelse: Diameter 75 mm, Height 95 mm
EAN: 5706872019540
Varenr.: 6642105998
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Easy Mini W75 LED-spot, hvid, 2700K, 5,5 cm ANTIDARK - Stue - Aluminium
-31%703 kr
Før 1.025 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Easy Mini W75 LED-spot, hvid, 2700K, 5,5 cm ANTIDARK - Stue - Aluminium billede

Produktinformation

EASY fra er en smuk og solid lampeserie. Serien fås i forskellige modeller. Den fås med 1 spot, 2 spots, 3 spots og 4 spots – da alle har samme design, kan de forskellige modeller også kombineres med hinanden. Det direkte lys fra EASY W75 kan indstilles efter behov. Designet af EASY-serien er ikke kun solidt i materialevalget og udseendet, men også i konstruktionen. Med EASY W75 får du en loftspot, der bringer lys i mørket, og som du vil have glæde af i mange år. Der medfølger en hvid magnetplade, der kan lægges på den sorte, så lampen bliver helt hvid. Antidark har testet lampen med følgende dæmpbar: SLC SMARTONE AV Dimmer mini. Bemærk: Kabelløbet er placeret på siden af lampen og kan bruges til kabelføring uden for loftet.

Produktspecifikationer

Mærke: ANTIDARK
Kategori: Loftlamper
Materiale: Aluminium
Artikel nr.: 2-215-08-10
EAN: 5706872019540
Varenr.: 70004977
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Antidark Easy Mini spotlampe, sideudgang, hvid
719 kr
Til butik
Gå til Antidark
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Easy Mini W75 - Easy Mini W75 LED 2700K W/Hole - White
1.025 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Easy Mini W75 LED-spot, hvid, 2700K, 5,5 cm ANTIDARK - Stue - Aluminium koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Easy Mini W75 LED-spot, hvid, 2700K, 5,5 cm ANTIDARK - Stue - Aluminium koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Lamper.dk641 kr641 krKøb
2LampeGuru.dk641 kr641 krKøb
3Lampemesteren DK703 kr703 krKøb
4Greenline719 kr719 krKøb
5Antidark1.025 kr1.025 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Easy Mini W75 LED-spot, hvid, 2700K, 5,5 cm ANTIDARK - Stue - Aluminium

PriceData har fulgt prisen på Easy Mini W75 LED-spot, hvid, 2700K, 5,5 cm ANTIDARK - Stue - Aluminium i 166 dage. Laveste pris i perioden er 641 kr (registreret d. 19. maj 2026), højeste er 745 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 695 kr.

Den nuværende pris på 641 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Easy Mini W75 LED-spot, hvid, 2700K, 5,5 cm ANTIDARK - Stue - Aluminium. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Easy Mini W75 LED-spot, hvid, 2700K, 5,5 cm ANTIDARK - Stue - Aluminium de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026641 kr62 kr (9%)
9. apr. 2026703 kr7 kr (1%)
1. apr. 2026696 kr7 kr (1%)
23. mar. 2026703 kr7 kr (1%)
21. mar. 2026696 kr10 kr (1%)
19. mar. 2026686 kr10 kr (1%)
18. mar. 2026696 kr10 kr (1%)
15. mar. 2026686 kr10 kr (1%)
14. mar. 2026696 kr10 kr (1%)
8. mar. 2026686 kr17 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret