Gå til hovedindhold

Easy Mini W75 LED-spot, 2700K, sort, 9,5 cm ANTIDARK - Stue - Aluminium

AntidarkProjektør- og spotbelysningEAN: 5706872019533
Pris fra 622 krtil 1.025 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 403 kr (39% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Easy Mini W75 LED-spot, 2700K, sort, 9,5 cm ANTIDARK - Stue - Aluminium og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 622 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Easy W75 Build On LED, sort m. ledningshul
-39%622 kr
Før 1.025 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Easy W75 Build On LED, sort m. ledningshul billede

Produktinformation

ANTIDARK Easy W75 Build On LED spot, sort m. ledningshul. Easy W75 er meget enkel og anvendelig og fremstillet i aluminium. Spottet kan justeres 360 grader vertikalt og 90 grader horisontalt, så lyset kan tilpasses, hvad man har brug for i rummet, så der...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Antidark
Kategori: Antidark
Farve: Sort
EAN: 5706872019533
Varenr.: 2-215-08-20
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Antidark Easy Mini spotlampe, sideudgang, sort
622 kr
Til butik
Antidark Easy Mini spotlampe, sideudgang, sort billede

Produktinformation

Spotlampe til dig der ønsker simpel belysning Det danske brand Antidark har designet en lang række lækre lamper til det danske folk, både til privaten og det offentlige rum. Her ser du Easy Mini LED spotlampe i et minimalistisk design. Easy Mini er elegan...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Antidark
Kategori: Lampetyper
Farve: Black
Størrelse: Diameter 75 mm, Height 95 mm
EAN: 5706872019533
Varenr.: 6642106007
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Antidark Easy Mini spotlampe, sideudgang, sort
699 kr
Til butik
Antidark Easy Mini spotlampe, sideudgang, sort billede

Produktinformation

Fleksibel og stilren spotlampe til dit hjem Easy Mini spotlampen i sort giver dig friheden til at skabe præcis den belysning, der passer til din hverdag. Med sit minimalistiske udtryk og kompakte størrelse passer lampen diskret ind i både stue, køkken ell...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Antidark
Kategori: Indendørslamper
Farve: Black
Størrelse: Diameter 75 mm, Height 95 mm
EAN: 5706872019533
Varenr.: 6642106007
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Easy Mini W75 LED-spot, 2700K, sort, 9,5 cm ANTIDARK - Stue - Aluminium
-31%703 kr
Før 1.025 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Antidark
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Easy Mini W75 - Easy Mini W75 LED 2700K W/Hole - Black
1.025 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Easy Mini W75 LED-spot, 2700K, sort, 9,5 cm ANTIDARK - Stue - Aluminium koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Easy Mini W75 LED-spot, 2700K, sort, 9,5 cm ANTIDARK - Stue - Aluminium koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Lamper.dk622 kr622 krKøb
2LampeGuru.dk622 kr622 krKøb
3Greenline699 kr699 krKøb
4Lampemesteren DK703 kr703 krKøb
5Antidark1.025 kr1.025 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Easy Mini W75 LED-spot, 2700K, sort, 9,5 cm ANTIDARK - Stue - Aluminium

PriceData har fulgt prisen på Easy Mini W75 LED-spot, 2700K, sort, 9,5 cm ANTIDARK - Stue - Aluminium i 26 dage. Laveste pris i perioden er 622 kr (registreret d. 19. maj 2026), højeste er 703 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 674 kr.

Den nuværende pris på 622 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Easy Mini W75 LED-spot, 2700K, sort, 9,5 cm ANTIDARK - Stue - Aluminium. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Easy Mini W75 LED-spot, 2700K, sort, 9,5 cm ANTIDARK - Stue - Aluminium de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026622 kr81 kr (12%)
12. maj 2026703 kr7 kr (1%)
7. maj 2026696 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret