Gå til hovedindhold

Easy Lens W120 loftspot, hvid, DTW ANTIDARK - Stue - Aluminium

AntidarkLoftslampebeslagEAN: 5706872020607
Pris fra 1.037 krtil 1.599 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 562 kr (35% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Easy Lens W120 loftspot, hvid, DTW ANTIDARK - Stue - Aluminium og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1037 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Easy Lens W120, hvid - dtw
-35%1.037 kr
Før 1.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Easy Lens W120, hvid - dtw billede

Produktinformation

ANTIDARK Easy Lens W120 spot, hvid - dtw (dim to warm) Easy Lens W120 er et spot fra den minimalistiske og funktionelle EASY serie, som kan anvendes mange steder i indretningen. Her får du et smart, justerbart loftspot, der både kan vippes og drejes, så l...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Antidark
Kategori: Antidark
Farve: Hvid
EAN: 5706872020607
Varenr.: 2-215-27-1
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Antidark Easy Lens spotlampe, justerbar lysfarve, hvid
1.037 kr
Til butik
Antidark Easy Lens spotlampe, justerbar lysfarve, hvid billede

Produktinformation

Påbygningsspot til dig der ønsker smuk belysning Det danske brand Antidark har designet en lang række lækre produkter til det danske folk, både til privaten og det offentlige rum. Det smukke spot er med sit simple design velegnet mange forskellige steder...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Antidark
Kategori: Lampetyper
Farve: white
Størrelse: H8 x W12 cm
EAN: 5706872020607
Varenr.: 6642106117
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Easy Lens W120 loftspot, hvid, DTW ANTIDARK - Stue - Aluminium
-31%1.110 kr
Før 1.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Easy Lens W120 loftspot, hvid, DTW ANTIDARK - Stue - Aluminium billede

Produktinformation

EASY-loftspot-serien fra er en smuk og solid lampeserie. Serien fås i forskellige modeller. Den fås med 1 spot, 2 spots, 3 spots og 4 spots – da alle har samme design, kan de forskellige modeller også kombineres godt med hinanden. Det direkte lys fra EASY W120 kan indstilles efter behov. Designet af EASY-serien er ikke kun solidt i materialevalget og udseendet, men også i konstruktionen. Med EASY W120 får du en loftspot, der bringer lys i mørket, og som du vil have glæde af i mange år.

Produktspecifikationer

Mærke: ANTIDARK
Kategori: Loftlamper
Materiale: Aluminium
Artikel nr.: 2-215-27-1
EAN: 5706872020607
Varenr.: 70006767
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Antidark Easy Lens spotlampe, justerbar lysfarve, hvid
1.199 kr
Til butik
Gå til Antidark
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Easy Lens W120 - Easy Lens W120 LED 1800K-2700K DTW - White
1.599 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Easy Lens W120 loftspot, hvid, DTW ANTIDARK - Stue - Aluminium koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Easy Lens W120 loftspot, hvid, DTW ANTIDARK - Stue - Aluminium koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Lamper.dk1.037 kr1.037 krKøb
2LampeGuru.dk1.037 kr1.037 krKøb
3Lampemesteren DK1.110 kr1.110 krKøb
4Greenline1.199 kr1.199 krKøb
5Antidark1.599 kr1.599 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Easy Lens W120 loftspot, hvid, DTW ANTIDARK - Stue - Aluminium

PriceData har fulgt prisen på Easy Lens W120 loftspot, hvid, DTW ANTIDARK - Stue - Aluminium i 167 dage. Laveste pris i perioden er 1.037 kr (registreret d. 19. maj 2026), højeste er 1.110 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.071 kr.

Den nuværende pris på 1.037 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Easy Lens W120 loftspot, hvid, DTW ANTIDARK - Stue - Aluminium. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Easy Lens W120 loftspot, hvid, DTW ANTIDARK - Stue - Aluminium de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 20261.037 kr73 kr (7%)
9. apr. 20261.110 kr24 kr (2%)
29. mar. 20261.086 kr40 kr (4%)
14. mar. 20261.046 kr7 kr (1%)
11. mar. 20261.053 kr30 kr (3%)
9. mar. 20261.083 kr27 kr (2%)
6. mar. 20261.110 kr57 kr (5%)
23. feb. 20261.053 kr1 kr (0%)
6. feb. 20261.052 kr58 kr (5%)
5. feb. 20261.110 kr58 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret