Gå til hovedindhold

Easy Lens W120 loftspot, DTW, sort ANTIDARK - Stue - Aluminium

AntidarkLoftslampebeslagEAN: 5706872021000
Pris fra 1.037 krtil 1.599 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 562 kr (35% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Easy Lens W120 loftspot, DTW, sort ANTIDARK - Stue - Aluminium og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1037 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Easy Lens W120, sort - dtw
-35%1.037 kr
Før 1.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Easy Lens W120, sort - dtw billede

Produktinformation

ANTIDARK Easy Lens W120 spot, sort - dtw (dim to warm) Easy Lens W120 er et spot fra den minimalistiske og funktionelle EASY serie, som kan anvendes mange steder i indretningen. Her får du et smart, justerbart loftspot, der både kan vippes og drejes, så l...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Antidark
Kategori: Antidark
Farve: Sort
EAN: 5706872021000
Varenr.: 2-215-27-2
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Easy Lens W120 loftspot, DTW, sort ANTIDARK - Stue - Aluminium
-31%1.096 kr
Før 1.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Easy Lens W120 loftspot, DTW, sort ANTIDARK - Stue - Aluminium billede

Produktinformation

EASY-loftspot-serien fra er en smuk og solid lampeserie. Serien fås i forskellige modeller. Den fås med 1 spot, 2 spots, 3 spots og 4 spots – da alle har samme design, kan de forskellige modeller også kombineres godt med hinanden. Det direkte lys fra EASY W120 kan indstilles efter behov. Designet af EASY-serien er ikke kun solidt i materialevalget og udseendet, men også i konstruktionen. Med EASY W120 får du en loftspot, der bringer lys i mørket, og som du vil have glæde af i mange år.

Produktspecifikationer

Mærke: ANTIDARK
Kategori: Loftlamper
Materiale: Aluminium
Artikel nr.: 2-215-27-2
EAN: 5706872021000
Varenr.: 70005161
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Antidark Easy Lens spotlampe, justerbar lysfarve, sort
1.199 kr
Til butik
Antidark Easy Lens spotlampe, justerbar lysfarve, sort billede

Produktinformation

Fleksibel spotlampe med justerbart lys til dit hjem Med Easy Lens spotlampen i sort får du en belysningsløsning, der favner både funktion og æstetik. Lampen er skabt til dig, der ønsker et behageligt lys, du kan tilpasse til alle døgnets timer uanset om...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Antidark
Kategori: Indendørslamper
Farve: black
Størrelse: diameter 12 cm x height 8 cm
EAN: 5706872021000
Varenr.: 6642106120
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Antidark Easy Lens spotlampe, justerbar lysfarve, sort
1.299 kr
Til butik
Gå til Antidark
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Easy Lens W120 - Easy Lens W120 LED 1800K-2700K DTW - Black
1.599 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Easy Lens W120 loftspot, DTW, sort ANTIDARK - Stue - Aluminium koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Easy Lens W120 loftspot, DTW, sort ANTIDARK - Stue - Aluminium koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Lamper.dk1.037 kr1.037 krKøb
2Lampemesteren DK1.096 kr1.096 krKøb
3Greenline1.199 kr1.199 krKøb
4LampeGuru.dk1.299 kr1.299 krKøb
5Antidark1.599 kr1.599 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Easy Lens W120 loftspot, DTW, sort ANTIDARK - Stue - Aluminium

PriceData har fulgt prisen på Easy Lens W120 loftspot, DTW, sort ANTIDARK - Stue - Aluminium i 170 dage. Laveste pris i perioden er 1.025 kr (registreret d. 6. februar 2026), højeste er 1.096 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.046 kr.

Den nuværende pris på 1.037 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 45 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 56 prisændringer for Easy Lens W120 loftspot, DTW, sort ANTIDARK - Stue - Aluminium. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 56 prisændringer for Easy Lens W120 loftspot, DTW, sort ANTIDARK - Stue - Aluminium de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 20261.037 kr16 kr (2%)
17. maj 20261.053 kr43 kr (4%)
16. maj 20261.096 kr43 kr (4%)
15. maj 20261.053 kr31 kr (3%)
3. maj 20261.084 kr12 kr (1%)
2. maj 20261.096 kr12 kr (1%)
30. apr. 20261.084 kr38 kr (4%)
21. apr. 20261.046 kr50 kr (5%)
19. apr. 20261.096 kr50 kr (5%)
22. feb. 20261.046 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret