Gå til hovedindhold

Eastpak The One, Skuldertaske, Sort, Lynlås, Baglomme, Frontlomme, Lynlåslomme, Sort

EastpakTaskerEAN: 0706420508156
Pris fra 166 krtil 249 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 83 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 165 kr 15. apr.

Sammenlign priser på Eastpak The One, Skuldertaske, Sort, Lynlås, Baglomme, Frontlomme, Lynlåslomme, Sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 166 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Eastpak The One, Skuldertaske, Sort, Lynlås, Baglomme, Frontlomme, Lynlåslomme, Sort
166 kr
Til butik
Eastpak The One, Skuldertaske, Sort, Lynlås, Baglomme, Frontlomme, Lynlåslomme, Sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: EastPak
Kategori: Tasker
Farve: 6
Artikel nr.: EK0000450081
EAN: 0706420508156
Varenr.: 24946149
Gå til Hugo P
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Eastpak The One Messenger sort
239 kr
Til butik
Eastpak The One Messenger sort billede

Produktinformation

Eastpak the one messenger lille, praktisk og stilet Eastpak The One Messenger er den ultimative bestseller fra Eastpak en kompakt, men rummelig skuldertaske, der er designet til at holde styr på dine vigtigste ejendele med stil. Denne lille, men mægti...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Eastpak
Kategori: Messenger / Skuldertaske
EAN: 0706420508156
Varenr.: 5083
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Eastpak Skuldertaske - The One - 2,5 L - Sort
239,95 kr
Til butik
Gå til Spartoo DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Bæltetasker & clutch Eastpak THE ONE
249 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Eastpak The One, Skuldertaske, Sort, Lynlås, Baglomme, Frontlomme, Lynlåslomme, Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Eastpak The One, Skuldertaske, Sort, Lynlås, Baglomme, Frontlomme, Lynlåslomme, Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK166 kr205 krKøb
2Hugo P239 kr239 krKøb
3Kids-world.dk239,95 kr239,95 krKøb
4Spartoo DK249 kr338 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Eastpak The One, Skuldertaske, Sort, Lynlås, Baglomme, Frontlomme, Lynlåslomme, Sort

PriceData har fulgt prisen på Eastpak The One, Skuldertaske, Sort, Lynlås, Baglomme, Frontlomme, Lynlåslomme, Sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 162 kr (registreret d. 1. marts 2026), højeste er 249 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 202 kr.

Den nuværende pris på 166 kr er 18% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Eastpak The One, Skuldertaske, Sort, Lynlås, Baglomme, Frontlomme, Lynlåslomme, Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Eastpak The One, Skuldertaske, Sort, Lynlås, Baglomme, Frontlomme, Lynlåslomme, Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026166 kr1 kr (1%)
19. apr. 2026167 kr2 kr (1%)
15. apr. 2026165 kr5 kr (3%)
10. apr. 2026170 kr1 kr (1%)
5. apr. 2026171 kr1 kr (1%)
29. mar. 2026172 kr1 kr (1%)
11. mar. 2026171 kr1 kr (1%)
5. mar. 2026170 kr59 kr (26%)
2. mar. 2026229 kr67 kr (41%)
1. mar. 2026162 kr7 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret