Gå til hovedindhold

V-Tac E27 60W LED pære - T160, Med E40 fatningsadapter - Kulør : Kold

V-TacProjektørerEAN: 3800170220201
Pris fra 124 krtil 273 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 149 kr (55% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på E27 60W LED pære - T160, Med E40 fatningsadapter - Kulør : Kold og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 124 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til DetLED.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E27 60W LED pære - T160, Med E40 fatningsadapter - Kulør : Kold
124 kr
Til butik
E27 60W LED pære - T160, Med E40 fatningsadapter - Kulør : Kold billede

Produktinformation

Den innovative E27 60W LED pære - T160 kombinerer høj lysstyrke med energieffektivitet, perfekt til enhver indendørs belysningsbehov. Høj lysstyrke: Med en effekt på 6600 lumen kan denne pære oplyse selv de mørkeste hjørner. Energibesparende: På

Produktspecifikationer

Mærke: V-Tac
Kategori: Kraftige E27 LED pærer
EAN: 3800170220201
Varenr.: 26729
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
T160 LED Pære 60W E27 - Plastik, 6500K, med E40 Ring
124 kr
Til butik
T160 LED Pære 60W E27 - Plastik, 6500K, med E40 Ring billede

Produktinformation

Med en T160 LED pære på 60W E27 får du kraftig og effektiv belysning til ethvert rum i dit hjem eller på kontoret. - Den har en E27 fatning med en E40 ring, der passer til standard lysfatninger. - Med imponerende 6600 lumens sikrer den skarpt og klart lys...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: V-Tac
Kategori: Lyskilder
EAN: 3800170220201
Varenr.: 15841151058255
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
V-tac 60W LED lemputė, balta, T160, E27, 6500K
273 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad E27 60W LED pære - T160, Med E40 fatningsadapter - Kulør : Kold koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad E27 60W LED pære - T160, Med E40 fatningsadapter - Kulør : Kold koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1DetLED.dk124 kr124 krKøb
2EL-GROSSISTEN124 kr124 krKøb
3CS MEGASTORE DK273 kr312 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for E27 60W LED pære - T160, Med E40 fatningsadapter - Kulør : Kold

PriceData har fulgt prisen på E27 60W LED pære - T160, Med E40 fatningsadapter - Kulør : Kold i 85 dage. Den nuværende pris er 124 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for E27 60W LED pære - T160, Med E40 fatningsadapter - Kulør : Kold. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for E27 60W LED pære - T160, Med E40 fatningsadapter - Kulør : Kold de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. mar. 2026124 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret