Gå til hovedindhold

V-Tac E27 5W LED pære - A60, Kultråd, matteret - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : Varm

V-TacLyskilderEAN: 3800157615549
Pris fra 29 kr
2 forhandlere

Sammenlign priser på E27 5W LED pære - A60, Kultråd, matteret - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : Varm og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 29 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til DetLED.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E27 5W LED pære - A60, Kultråd, matteret - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : Varm
29 kr
Til butik
E27 5W LED pære - A60, Kultråd, matteret - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : Varm billede

Produktinformation

5W LED pære med kultråds LED og matteret glas, der giver en god fordeling af lyset. Formfaktor: A60. E27 5W LED pære skab stemning i hjemmet Denne E27 5W LED pære i A60-størrelsen er det ideelle valg til dig, der ønsker at skabe en indbydende og h

Produktspecifikationer

Mærke: V-Tac
Kategori: Standard E27 LED pærer
EAN: 3800157615549
Varenr.: 2510
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
V-Tac 5W LED pære - Kultråd, matteret, A60, E27 (Erstatter 50W, 600lm, RA80)
29 kr
Til butik
V-Tac 5W LED pære - Kultråd, matteret, A60, E27 (Erstatter 50W, 600lm, RA80) billede

Produktinformation

Denne 5W LED-pære er designet med kultråds LED og matteret glas, hvilket sikrer en god og jævn fordeling af lyset. Med sin formfaktor på A60 har pæren en traditionel pæres form. Dette gør den velegnet til brug i forskellige rum og belysningsbehov. Den ene...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: V-Tac
Kategori: Lyskilder
EAN: 3800157615549
Varenr.: 15841139425615

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad E27 5W LED pære - A60, Kultråd, matteret - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : Varm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad E27 5W LED pære - A60, Kultråd, matteret - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : Varm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1DetLED.dk29 kr29 krKøb
2EL-GROSSISTEN29 kr29 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for E27 5W LED pære - A60, Kultråd, matteret - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : Varm

PriceData har fulgt prisen på E27 5W LED pære - A60, Kultråd, matteret - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : Varm i 176 dage. Laveste pris i perioden er 29 kr (registreret d. 21. februar 2026), højeste er 32 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 31 kr.

Den nuværende pris på 29 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 5 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for E27 5W LED pære - A60, Kultråd, matteret - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : Varm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for E27 5W LED pære - A60, Kultråd, matteret - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : Varm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. feb. 202629 kr3 kr (9%)
11. feb. 202632 kr2,25 kr (8%)
6. feb. 202629,75 kr2,25 kr (7%)
5. feb. 202632 kr2,25 kr (8%)
24. dec. 202529,75 kr2,25 kr (7%)
23. dec. 202532 kr2,25 kr (8%)
22. dec. 202529,75 kr1,25 kr (4%)
21. dec. 202531 kr1,25 kr (4%)
14. dec. 202529,75 kr1,25 kr (4%)
10. dec. 202531 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret