Gå til hovedindhold

Thorkild Larsen E-line stikprop sort - Schuko gummi, slagfast, 230/16A, IP44

Thorkild LarsenStikdåserEAN: 5703873233883
Pris fra 19 krtil 29,83 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 10,83 kr (36% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på E-line stikprop sort - Schuko gummi, slagfast, 230/16A, IP44 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 19 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Schuko stikprop med hul til jordben.
19 kr
Til butik
Schuko stikprop med hul til jordben. billede

Produktinformation

Schuko stikprop med jord. IP Tæthedsklasse: 44 Schukostik er 2-benede stik med sidejord som bla. bruges i Tyskland, men er nu også lovlige i Danmark.

Produktspecifikationer

Kategori: Kabler
Farve: black
EAN: 5703873233883
Varenr.: 6228233886
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Stikprop Schuko Gummi Sort 250V 16A
23,31 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
E-line stikprop sort - Schuko gummi, slagfast, 230/16A, IP44
23,63 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Stikprop schuko gummi sort 250v 16a
23,75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Schuko stikpropmed hul til jordben
28 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Schuko stikprop med jord gummi sort 16A
29,83 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Schuko stikprop med jord gummi sort 16A
29,83 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad E-line stikprop sort - Schuko gummi, slagfast, 230/16A, IP44 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad E-line stikprop sort - Schuko gummi, slagfast, 230/16A, IP44 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Greenline19 kr19 krKøb
2Billigelogvvs.dk23,31 kr23,31 krKøb
3CS MEGASTORE DK23,63 kr62,63 krKøb
4MaintainIt23,75 kr23,75 krKøb
5BilligVVS DK28 kr28 krKøb
6EL-GROSSISTEN29,83 kr29,83 krKøb
7EL-NETSALG29,83 kr29,83 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for E-line stikprop sort - Schuko gummi, slagfast, 230/16A, IP44

PriceData har fulgt prisen på E-line stikprop sort - Schuko gummi, slagfast, 230/16A, IP44 i 93 dage. Laveste pris i perioden er 19 kr (registreret d. 17. maj 2026), højeste er 23,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 21 kr.

Den nuværende pris på 19 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for E-line stikprop sort - Schuko gummi, slagfast, 230/16A, IP44. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for E-line stikprop sort - Schuko gummi, slagfast, 230/16A, IP44 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 202619 kr4,25 kr (18%)
16. maj 202623,25 kr3,25 kr (16%)
23. apr. 202620 kr2 kr (9%)
22. apr. 202622 kr2 kr (10%)
9. apr. 202620 kr1 kr (5%)
8. apr. 202621 kr1 kr (5%)
7. apr. 202622 kr1 kr (5%)
25. mar. 202621 kr1 kr (5%)
24. mar. 202622 kr1 kr (5%)
16. mar. 202621 kr1 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret