Gå til hovedindhold

Thorkild Larsen E-Line Stikdåse 3-vejs med jord børnesikker. Sort. 230V 16A 3680W - Uden Kabel

Thorkild LarsenStikdåserEAN: 5703873231353
Pris fra 31 krtil 186 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 155 kr (83% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 29 kr 12. maj

Sammenlign priser på E-Line Stikdåse 3-vejs med jord børnesikker. Sort. 230V 16A 3680W - Uden Kabel og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 31 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Stikdåse med 3 udtag og jord i sort
31 kr
Til butik
Stikdåse med 3 udtag og jord i sort billede

Produktinformation

Praktisk stikdåse til 3 stik i sort Stikdåse med 3 stik, med jord, uden tilslutningsledning. Stikdåsen har en indbygget børnesikring. Tekniske specifikationer Farve: Sort Udtag: 3 Mærkestrøm: 16A Mærkespænding: 230V IP-klasse: IP20

Produktspecifikationer

Kategori: Kabler & stikdåser
Farve: black
EAN: 5703873231353
Varenr.: 6228231354
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Stikdåse med 3 udtag, jord, sort
33 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Stikdåse børnesikret 3-vejs m/jord sort
33,9 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Stikdåse børnesikret 3-vejs m/jord sort
33,9 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Stikdåse med 3 udtag, med jord, sort
35 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Stikdse, 3 udtag, u/jord, sort
48,25 kr
Til butik
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
E-Line Stikdåse 3-vejs med jord børnesikker. Sort. 230V 16A 3680W - Uden Kabel
186 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad E-Line Stikdåse 3-vejs med jord børnesikker. Sort. 230V 16A 3680W - Uden Kabel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad E-Line Stikdåse 3-vejs med jord børnesikker. Sort. 230V 16A 3680W - Uden Kabel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS31 kr31 krKøb
2Greenline33 kr33 krKøb
3EL-GROSSISTEN33,9 kr33,9 krKøb
4EL-NETSALG33,9 kr33,9 krKøb
5BilligVVS DK35 kr35 krKøb
6WATTOO.DK48,25 kr48,25 krKøb
7INphone.dk186 kr186 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for E-Line Stikdåse 3-vejs med jord børnesikker. Sort. 230V 16A 3680W - Uden Kabel

PriceData har fulgt prisen på E-Line Stikdåse 3-vejs med jord børnesikker. Sort. 230V 16A 3680W - Uden Kabel i 132 dage. Laveste pris i perioden er 25 kr (registreret d. 24. januar 2026), højeste er 33 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 29 kr.

Den nuværende pris på 31 kr er 7% over normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for E-Line Stikdåse 3-vejs med jord børnesikker. Sort. 230V 16A 3680W - Uden Kabel. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for E-Line Stikdåse 3-vejs med jord børnesikker. Sort. 230V 16A 3680W - Uden Kabel de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202631 kr2 kr (7%)
12. maj 202629 kr4 kr (12%)
11. maj 202633 kr4 kr (14%)
24. apr. 202629 kr4 kr (12%)
23. apr. 202633 kr4 kr (14%)
2. mar. 202629 kr2 kr (6%)
1. mar. 202631 kr2 kr (7%)
25. feb. 202629 kr4 kr (16%)
7. feb. 202625 kr3 kr (11%)
6. feb. 202628 kr3 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret