Gå til hovedindhold

Onyx Computing E-bogslæser ONYX Boox Go 6" Carta 1300, 32 GB, Wi‑Fi, sort

Onyx ComputingElektronikEAN: 6949710309819
Pris fra 1.236 krtil 1.612 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 376 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.190 kr 4. maj

Sammenlign priser på E-bogslæser ONYX Boox Go 6" Carta 1300, 32 GB, Wi‑Fi, sort og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1236 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
E- skaityklė Onyx Boox Go 6, juodos spalvos
1.236 kr
Til butik
E- skaityklė Onyx Boox Go 6, juodos spalvos billede

Produktspecifikationer

Mærke: Onyx
Kategori: E-bog læsere
Farve: 2
Artikel nr.: 6949710309819
EAN: 6949710309819
Varenr.: 21497772
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Onyx BOOX Go 6 Black 6" 32GB Sort
1.237 kr
Til butik
Onyx BOOX Go 6 Black 6" 32GB Sort billede

Produktinformation

Onyx BOOX Go 6 Black. Skærm diagonal: 15,2 cm (6"), Teknologi: E blæk carta, Skærmopløsning: 1448 x 1072 pixel. Understøttede dokumentformater: CBR, CBZ, CHM, DOC, DOCX, DjVu, EPUB, FB2, FB2.ZIP, HTML, MOBI, PDB, PDF, PRC, RTF, TXT, Understøttede lydformater: MP3, WAV, Understøttede billedformater: BMP, JPG, PNG, TIFF. Intern lagerkapacitet: 32 GB, Kompatible hukommelseskort: MicroSD (TransFlash), MicroSDHC, MicroSDXC, RAM kapacitet: 2000 MB. Processorfrekvens: 2000 MHz. USB-stik type: USB Type-C, Wi-Fi-standarder: 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac)...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 6949710309819
EAN: 6949710309819
Varenr.: 1002486164
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Onyx Boox Go 6
-7%1.290 kr
Før 1.390 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Onyx Boox Go 6 billede

Produktinformation

6" E-Ink Carta 1300 berøringsskærm E-Ink Carta 1300-berøringsskærmen giver skarp tekst- og billedkvalitet takket være en opløsning på 1448 x 1072 med 300 ppi. Den planforsænkede skærm skaber moderne æstetik og giver både stil og holdbarhed. En kompakt følgesvend Uanset om du ligger på sofaen derhjemme eller tager en flyvetur over hele verden, er det kompakte design af Go 6-tabletten let at tage med. Oplys med lys foran Med frontlyset kan du nemt læse i svagt oplyste omgivelser. Frontlyset lyser jævnt over skærmen og er skånsomt for dine øjne. Vælg mellem hvidt, koldt lys til fokuseret læsning eller varmt, gult lys til en hyggelig aftenstemning. Du kan også skifte mellem lys og mørk tilstand. Personlig læseoplevelse Med den indbyggede læseapp, NeoReader, kan Go 6-tabletten give en virkelig personlig læseoplevelse med en bred vifte af funktioner, der er skræddersyet til dine behov.

Produktspecifikationer

Mærke: Onyx Boox
Kategori: E bogslaeser
Artikel nr.: OPC1225R
EAN: 6949710309819
Varenr.: 3313550
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Onyx Boox Go 6 6”
1.349 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
E-bogslæser Onyx BOOX Go 6 - 6" E Ink, 32 GB, Wi?Fi, sort
-6%1.499 kr
Før 1.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
E-bogslæser Onyx BOOX Go 6 - 6" E Ink, 32 GB, Wi?Fi, sort
-6%1.519 kr
Før 1.619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Onyx BOOX Go 6 Black 6 32GB Sort
1.549 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Onyx - Boox Go 6
1.599,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Onyx Boox Go 6
1.612 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad E-bogslæser ONYX Boox Go 6" Carta 1300, 32 GB, Wi‑Fi, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad E-bogslæser ONYX Boox Go 6" Carta 1300, 32 GB, Wi‑Fi, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.236 kr1.236 krKøb
2CompuMail DK1.237 kr1.237 krKøb
3Proshop DK1.290 kr1.290 krKøb
4Dustin DK1.349 kr1.435,25 krKøb
5Boligcenter DK1.499 kr1.499 krKøb
6Vivas DK1.519 kr1.588 krKøb
7Ultrashop1.549 kr1.549 krKøb
8Gucca.dk1.599,95 kr1.599,95 krKøb
9Teknikproffset DK1.612 kr1.661 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for E-bogslæser ONYX Boox Go 6" Carta 1300, 32 GB, Wi‑Fi, sort

PriceData har fulgt prisen på E-bogslæser ONYX Boox Go 6" Carta 1300, 32 GB, Wi‑Fi, sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.190 kr (registreret d. 4. maj 2026), højeste er 1.289 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.232 kr.

Den nuværende pris på 1.236 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 48 prisfald og 34 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 81 prisændringer for E-bogslæser ONYX Boox Go 6" Carta 1300, 32 GB, Wi‑Fi, sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 81 prisændringer for E-bogslæser ONYX Boox Go 6" Carta 1300, 32 GB, Wi‑Fi, sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.236 kr4 kr (0%)
29. maj 20261.240 kr5 kr (0%)
28. maj 20261.245 kr1 kr (0%)
26. maj 20261.246 kr15 kr (1%)
25. maj 20261.231 kr8 kr (1%)
24. maj 20261.239 kr8 kr (1%)
23. maj 20261.247 kr14 kr (1%)
22. maj 20261.233 kr8 kr (1%)
21. maj 20261.241 kr9 kr (1%)
20. maj 20261.250 kr14 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret