Gå til hovedindhold

Boligcenter Dørmåtte Andet Cyan og Sort 120 x 300 cm Polyamid og PVC

BoligcenterDørmåtterEAN: 8721158638441
Pris fra 709 krtil 766,48 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 57,48 kr (7% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Dørmåtte Andet Cyan og Sort 120 x 300 cm Polyamid og PVC og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 709 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Dørmåtte Andet Cyan og Sort 120 x 300 cm Polyamid og PVC
-46%709 kr
Før 1.318 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Dørmåtte Andet Cyan og Sort 120 x 300 cm Polyamid og PVC billede

Produktinformation

Denne moderne rektangulære dørmåtte er lige det, du har brug for til at opgradere enhver entre. Den kombinerer stil og praktisk anvendelse, så den er perfekt til både hjem og kontor. Dens enkle design passer ind i forskellige indretningsstile, så den er et smart valg for dem, der vil have en flot og funktionel hjemmeaccessory. Top Materiale: Lavet af kvalitets polyamid og PVC, kan denne dørmåtte klare varme og slid, så den er et super holdbart valg til travle områder. Den bløde overflade giver lidt ekstra elegance ved din dør.Teksturiseret Overflade: Den teksturerede overflade hjælper med at gribe snavs og fugt effektivt, mens dens matte design skjuler fodaftryk og pletter, så din entre altid ser skarp ud.Skridsikker Bagside: Med en skridsikker bund bliver denne dørmåtte, hvor den skal være. Det mindsker risikoen for at glide, selv med meget trafik, så alle kan føle sig sikrere.Vinterbrug: Perfekt til indendørs brug, den er lavet til at tackle det rod, som vinteren bringer, og hjælper dig med at holde styr på det skidt, der følger med sæsonen.Let Vedligeholdelse: Hold denne dørmåtte flot med minimal indsats - støv den bare af, når den er tør. Undgå skrappe rengøringsmidler for at sikre, at den holder sig pæn i lang tid. Farve: Cyan og sortMateriale: Polyamid og PVCSlutte: MatSamlede dimensioner: 120 x 300 x 0.9 CM (L x B x H)Vægt: 10.4 kgSlidstærkSkridsikkerIndendørs / udendørs: Indendørs&udendørsLeveringsindhold:1 x dørmåtteAntal varer: 1...

Produktspecifikationer

Kategori: Dørmåtter
Vægt: 7.65g
EAN: 8721158638441
Varenr.: 1580144
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Dørmåtte Andet Cyan og Sort 120 x 300 cm Polyamid og PVC
-45%730 kr
Før 1.338 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Dørmåtte Andet Cyan og Sort 120 x 300 cm Polyamid og PVC billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Dørmåtter
Størrelse: 120 x 300 cm
Vægt: 7.65g
EAN: 8721158638441
Varenr.: 1580144
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dørmåtte Andet Cyan og Sort 120 x 300 cm Polyamid og PVC
-45%730 kr
Før 1.338 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Dørmåtte Andet Cyan og Sort 120 x 300 cm Polyamid og PVC billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Dørmåtter
Størrelse: 120 x 300 cm
Vægt: 7.65g
EAN: 8721158638441
Varenr.: 1580144
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Dørmåtte Cyan og Sort 120 x 300 cm 100% polyamid
-30%766,48 kr
Før 1.095 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dørmåtte Andet Cyan og Sort 120 x 300 cm Polyamid og PVC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dørmåtte Andet Cyan og Sort 120 x 300 cm Polyamid og PVC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK709 kr709 krKøb
2Livera DK730 kr799 krKøb
3Vivas DK730 kr799 krKøb
4DesignShoppen766,48 kr766,48 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dørmåtte Andet Cyan og Sort 120 x 300 cm Polyamid og PVC

PriceData har fulgt prisen på Dørmåtte Andet Cyan og Sort 120 x 300 cm Polyamid og PVC i 140 dage. Laveste pris i perioden er 709 kr (registreret d. 5. maj 2026), højeste er 949 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 834 kr.

Den nuværende pris på 709 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Dørmåtte Andet Cyan og Sort 120 x 300 cm Polyamid og PVC. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Dørmåtte Andet Cyan og Sort 120 x 300 cm Polyamid og PVC de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026709 kr51 kr (7%)
24. apr. 2026760 kr189 kr (20%)
12. mar. 2026949 kr156,58 kr (20%)
10. mar. 2026792,42 kr82,58 kr (9%)
9. mar. 2026875 kr74 kr (8%)
8. mar. 2026949 kr74 kr (8%)
7. mar. 2026875 kr60 kr (7%)
6. mar. 2026815 kr134 kr (14%)
5. mar. 2026949 kr134 kr (16%)
18. feb. 2026815 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret