Gå til hovedindhold

VSH Dækvinkel 1/2 - 15 MM - Kompressions Fittings

VSHSanitetEAN: 8711985019551
Pris fra 76,25 krtil 229 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 152,75 kr (67% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Dækvinkel 1/2 - 15 MM - Kompressions Fittings og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 76.25 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
VSH kompressions dækvinkel 1/2'' - 15 mm
76,25 kr
Til butik
VSH kompressions dækvinkel 1/2'' - 15 mm billede

Produktinformation

VSH kompressions-dækvinkel ½'' - 15 mmVand- og varme- og gasinstallationer

Produktspecifikationer

Mærke: VSH
Kategori: Dækvinkler
Størrelse: 1/2 ''
EAN: 8711985019551
Varenr.: 044163015
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dækvinkel 1/2 - 15 MM - Kompressions Fittings
228 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
VSH kompressions dkvinkel, 1/2", 15 mm
229 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dækvinkel 1/2 - 15 MM - Kompressions Fittings koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dækvinkel 1/2 - 15 MM - Kompressions Fittings koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1vvsfittings.dk76,25 kr76,25 krKøb
2CS MEGASTORE DK228 kr267 krKøb
3WATTOO.DK229 kr229 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dækvinkel 1/2 - 15 MM - Kompressions Fittings

PriceData har fulgt prisen på Dækvinkel 1/2 - 15 MM - Kompressions Fittings i 172 dage. Laveste pris i perioden er 70 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 228 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 121 kr.

Den nuværende pris på 76,25 kr er 37% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 67% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Dækvinkel 1/2 - 15 MM - Kompressions Fittings. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Dækvinkel 1/2 - 15 MM - Kompressions Fittings de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 202676,25 kr151,75 kr (67%)
22. maj 2026228 kr151,75 kr (199%)
24. apr. 202676,25 kr151,75 kr (67%)
23. apr. 2026228 kr151,75 kr (199%)
28. mar. 202676,25 kr129,75 kr (63%)
27. mar. 2026206 kr129,75 kr (170%)
22. mar. 202676,25 kr151,75 kr (67%)
21. mar. 2026228 kr151,75 kr (199%)
6. mar. 202676,25 kr151,75 kr (67%)
5. mar. 2026228 kr151,75 kr (199%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret