Gå til hovedindhold

MG9 Dækskinne for afdækning i gruppetavler længde 1 mtr, hvid

MG9EludstyrEAN: 4025221072052
Pris fra 42,27 krtil 46,56 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 4,29 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 41,23 kr 14. apr.

Sammenlign priser på Dækskinne for afdækning i gruppetavler længde 1 mtr, hvid og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 42.27 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Afdækning M36 1 Mtr Hvid
42,27 kr
Til butik
Afdækning M36 1 Mtr Hvid billede

Produktinformation

Dækskinne for afdækning i gruppetavler længde 1 mtr, hvid Søgetermer: 5412532682 - 132.04.06. - 5412532682 - 4025221072052

Produktspecifikationer

Mærke: Solar
Kategori: Plumbing
EAN: 4025221072052
Varenr.: 8014112817474
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dækskinne for afdækning i gruppetavler længde 1 mtr, hvid
43 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Afdækning m36 1 mtr hvid
43,75 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Afdkning M36, 1 mtr, hvid
44 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
DÆKSEL, HVID, LÆNGDE 1 M
46,56 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dækskinne for afdækning i gruppetavler længde 1 mtr, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dækskinne for afdækning i gruppetavler længde 1 mtr, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk42,27 kr42,27 krKøb
2CS MEGASTORE DK43 kr82 krKøb
3MaintainIt43,75 kr43,75 krKøb
4WATTOO.DK44 kr44 krKøb
5EL-GROSSISTEN46,56 kr46,56 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dækskinne for afdækning i gruppetavler længde 1 mtr, hvid

PriceData har fulgt prisen på Dækskinne for afdækning i gruppetavler længde 1 mtr, hvid i 171 dage. Laveste pris i perioden er 41,08 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 45 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 43 kr.

Den nuværende pris på 42,27 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Dækskinne for afdækning i gruppetavler længde 1 mtr, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Dækskinne for afdækning i gruppetavler længde 1 mtr, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 202642,27 kr
19. maj 202643 kr
25. apr. 202642,27 kr
18. apr. 202641,76 kr
14. apr. 202641,23 kr1,27 kr (3%)
13. apr. 202642,5 kr1,27 kr (3%)
8. mar. 202641,23 kr1,27 kr (3%)
6. mar. 202642,5 kr2,5 kr (6%)
5. mar. 202645 kr2,5 kr (6%)
18. feb. 202642,5 kr1,5 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret