Gå til hovedindhold

MG9 Dækskinne for afdækning i gruppetavler længde 1 mtr, grå

MG9Dele og tilbehør til køretøjerEAN: 4025221072014
Pris fra 37,09 krtil 41,5 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 4,41 kr (11% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 36,66 kr 14. apr.

Sammenlign priser på Dækskinne for afdækning i gruppetavler længde 1 mtr, grå og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 37.09 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Afdækning M36 1 Mtr Lysegrå
37,09 kr
Til butik
Afdækning M36 1 Mtr Lysegrå billede

Produktinformation

Dækskinne for afdækning i gruppetavler længde 1 mtr, grå Søgetermer: 5412532695 - - 5412532695 - 4025221072014

Produktspecifikationer

Mærke: Solar
Kategori: Plumbing
EAN: 4025221072014
Varenr.: 8014112850242
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Afdækning m36 1 mtr lysegrå
38,75 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dækskinne for afdækning i gruppetavler længde 1 mtr, grå
40 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
DÆKSEL, GRÅ, LÆNGDE 1 M
41,39 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
afdkning M36, 1 meter, lysegr
41,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dækskinne for afdækning i gruppetavler længde 1 mtr, grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dækskinne for afdækning i gruppetavler længde 1 mtr, grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk37,09 kr37,09 krKøb
2MaintainIt38,75 kr38,75 krKøb
3CS MEGASTORE DK40 kr79 krKøb
4EL-GROSSISTEN41,39 kr41,39 krKøb
5WATTOO.DK41,5 kr41,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dækskinne for afdækning i gruppetavler længde 1 mtr, grå

PriceData har fulgt prisen på Dækskinne for afdækning i gruppetavler længde 1 mtr, grå i 171 dage. Laveste pris i perioden er 35,11 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 109 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 52 kr.

Den nuværende pris på 37,09 kr er 29% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Dækskinne for afdækning i gruppetavler længde 1 mtr, grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Dækskinne for afdækning i gruppetavler længde 1 mtr, grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 202637,09 kr1,66 kr (4%)
19. maj 202638,75 kr1,66 kr (4%)
25. apr. 202637,09 kr
14. apr. 202636,66 kr
13. apr. 202637,5 kr
19. mar. 202636,66 kr
6. mar. 202637,5 kr3,38 kr (8%)
5. mar. 202640,88 kr3,38 kr (9%)
18. feb. 202637,5 kr3,38 kr (8%)
17. feb. 202640,88 kr3,38 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret