Gå til hovedindhold

Dækkeserviet / Bordskåner "Acain" søgræs - Nicolas Vahé Dia: 30 cm

Nicolas VahéDækkeservietterEAN: 5707644544482
Pris fra 42 krtil 79 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 37 kr (47% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 29,4 kr 23. maj

Sammenlign priser på Dækkeserviet / Bordskåner "Acain" søgræs - Nicolas Vahé Dia: 30 cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 42 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Mostersskur.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Dækkeserviet / Bordskåner "Acain" søgræs - Nicolas Vahé Dia: 30 cm
42 kr
Til butik
Dækkeserviet / Bordskåner "Acain" søgræs - Nicolas Vahé Dia: 30 cm billede

Produktinformation

Mål: Dia: 30 cm. Materiale: Søgræs Lækker dækkeserviet, eller en stor bordskåner, Acain fra Nicolas Vahé, fremstillet af det smukke søgræs der gir et helt særligt look. Brug den som dækkeserviet eller til gryder og pander, samt som skåner under dine

Produktspecifikationer

Kategori: Dækkeservietter
EAN: 5707644544482
Varenr.: 6752
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Nicolas Vahé Dækkeserviet, Naturfarvet, 2stk.
48,95 kr
Til butik
Nicolas Vahé Dækkeserviet, Naturfarvet, 2stk. billede

Produktinformation

Dæk bordet med disse dækkeservietter i søgræs fra Nicolas Vahé. Du får 2 dækkeservietter, som sætter en casual og fin stemning for en hyggelig aften, med dem du har kær. Grundet det naturlige og tidløse design kan du sagtens have dækkeservietterne liggend...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Borddækning
EAN: 5707644544482
Varenr.: 41707
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dækkeservietter Nicolas Vahé Acain - natur søgræs, 2-pak Ø29 cm
-13%65 kr
Før 75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Dækkeservietter Nicolas Vahé Acain - natur søgræs, 2-pak Ø29 cm billede

Produktinformation

Dæk bordet med stil ved hjælp af disse elegante dækkeservietter fra Nicolas Vahé´s Acain serie. Fremstillet af naturligt søgræs, bringer disse dækkeservietter et tidløst og naturligt look til dit spisebord. De er designet i en naturlig farve, hvilket gør...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Dækkeservietter
Farve: Natur
EAN: 5707644544482
Varenr.: 15284
Gå til Kitcho
TrustScore 4 ud af 54,0
E-mærke certificeret
Acain dækkeserviet i søgræs (2 stk.)
79 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dækkeserviet / Bordskåner "Acain" søgræs - Nicolas Vahé Dia: 30 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dækkeserviet / Bordskåner "Acain" søgræs - Nicolas Vahé Dia: 30 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Mostersskur.dk42 kr42 krKøb
2Ren-velvaereshop.dk48,95 kr48,95 krKøb
3Likehome.dk65 kr65 krKøb
4Kitcho79 kr79 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dækkeserviet / Bordskåner "Acain" søgræs - Nicolas Vahé Dia: 30 cm

PriceData har fulgt prisen på Dækkeserviet / Bordskåner "Acain" søgræs - Nicolas Vahé Dia: 30 cm i 182 dage. Laveste pris i perioden er 29,4 kr (registreret d. 7. januar 2026), højeste er 51 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 40 kr.

Den nuværende pris på 42 kr er 5% over normalprisen. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Dækkeserviet / Bordskåner "Acain" søgræs - Nicolas Vahé Dia: 30 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Dækkeserviet / Bordskåner "Acain" søgræs - Nicolas Vahé Dia: 30 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202642 kr12,6 kr (43%)
23. maj 202629,4 kr19,55 kr (40%)
22. maj 202648,95 kr19,55 kr (66%)
27. mar. 202629,4 kr16,55 kr (36%)
26. mar. 202645,95 kr16,55 kr (56%)
17. feb. 202629,4 kr20,55 kr (41%)
16. feb. 202649,95 kr20,55 kr (70%)
14. feb. 202629,4 kr20,55 kr (41%)
13. feb. 202649,95 kr20,55 kr (70%)
16. jan. 202629,4 kr21,6 kr (42%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret