Gå til hovedindhold

Dyson V15 Detect Absolute Gul/nikkel (2023) Støvsuger Pind/håndholdt

DysonLaser-teknologi afslører skjult støvHusstands støvsugningEAN: 5025155081754

Alsidig ledningsfri støvsuger med intelligent sensorteknologi, LCD-display og op til 60 minutters driftstid. Skifter problemfrit mellem stang- og håndholdt brug. Læs mere

Pris fra 4.989 krtil 5.590 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 601 kr (11% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.290 kr 24. mar.

Sammenlign priser på Dyson V15 Detect Absolute Gul/nikkel (2023) Støvsuger Pind/håndholdt og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4989 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dyson V15 Detect Absolute Gul/nikkel (2023) Støvsuger Pind/håndholdt
4.989 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dyson Stangstøvsuger V15 Detect Absolute - Iron Color
5.012 kr
Til butik
Gå til Salgsbutikken.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Dyson Vacuum Cleaner V15 Detect Absolute (2023)
5.077 kr
Til butik
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Dyson Stangstøvsuger V15 Detect Absolute (2023)
5.199 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Dyson V15 Detect Absolute Gul/nikkel (2023) Støvsuger Pind/håndholdt
5.459 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Dyson V15 Detect Absolute Ledningsfri støvsuger
5.590 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dyson V15 Detect Absolute Gul/nikkel (2023) Støvsuger Pind/håndholdt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dyson V15 Detect Absolute Gul/nikkel (2023) Støvsuger Pind/håndholdt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.989 kr4.989 krKøb
2Proshop DK5.012 kr5.012 krKøb
3Salgsbutikken.dk5.077 kr5.077 krKøb
4INphone.dk5.199 kr5.199 krKøb
5Ultrashop5.459 kr5.459 krKøb
6Komplett DK5.590 kr5.590 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Dyson V15 Detect Absolute Ledningsfri Støvsuger

Dyson

Alsidig ledningsfri støvsuger med intelligent sensorteknologi, LCD-display og op til 60 minutters driftstid. Skifter problemfrit mellem stang- og håndholdt brug.

• Husstands støvsugning
• Laser-teknologi afslører skjult støv

Beskrivelse

Dyson V15 Detect Absolute er en revolutionerende støvsuger der kombinerer kraftfuld sugeevne med intelligent teknologi. Med op til 60 minutters driftstid på en opladning og avanceret laser-teknologi afslører den selv det mindste støv. LCD-displayet giver realtidsoplysninger om ydeevne og vedligeholdelse, mens den cykloniske teknologi sikrer konstant høj sugeeffekt. Det alsidige design skifter nemt mellem stangstøvsuger til gulve og håndholdt enhed til møbler. Med Digital Motorbar-hoved og Slim Fluffy-børste opnår du professionel rengøring på alle overflader. Den poseløse konstruktion og vaskbare filter gør vedligeholdelsen enkel og omkostningseffektiv.

Specifikationer

Type:Ledningsfri pind/håndholdt
Filter:Vaskbart HEPA-filter
Display:LCD-display med batteriindikator
Driftstid:Op til 60 minutter
Teknologi:Laser-detect og sensorteknologi
Tilbehør:Digital Motorbar, Slim Fluffy-børste, fugeværktøj
Dimensioner:25 x 26,6 x 126 cm
Opladningstid:4,5 timer

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Hvor længe holder batteriet på Dyson V15 Detect Absolute?

Batteriet holder op til 60 minutter på en fuld opladning, afhængigt af valgt sugeindstilling og type gulv. LCD-displayet viser den resterende batteritid.

Hvad er forskellen på Digital Motorbar og Slim Fluffy børsten?

Digital Motorbar er designet til dybderengøring af tæpper og måtter, mens Slim Fluffy-børsten er optimeret til hårde gulve som parket og fliser med blid og effektiv rengøring.

Kan jeg se hvor meget støv jeg har samlet op?

Ja, LCD-displayet viser realtidsdata om partikelmængde og størrelser, så du kan se præcist hvor meget støv der samles op under rengøringen.

Er filteret på V15 Detect Absolute vaskbart?

Ja, støvsugeren har et fuldt vaskbart filtersystem. Filteret bør skylles månedligt i koldt vand og lufttørres helt før genbrug - ingen udskiftning nødvendig.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dyson V15 Detect Absolute Gul/nikkel (2023) Støvsuger Pind/håndholdt

PriceData har fulgt prisen på Dyson V15 Detect Absolute Gul/nikkel (2023) Støvsuger Pind/håndholdt i 183 dage. Laveste pris i perioden er 4.275 kr (registreret d. 28. januar 2026), højeste er 5.054 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.533 kr.

Den nuværende pris på 4.989 kr er 10% over normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 37 prisfald og 33 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 69 prisændringer for Dyson V15 Detect Absolute Gul/nikkel (2023) Støvsuger Pind/håndholdt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 69 prisændringer for Dyson V15 Detect Absolute Gul/nikkel (2023) Støvsuger Pind/håndholdt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20264.989 kr1 kr (0%)
30. maj 20264.990 kr64 kr (1%)
29. maj 20265.054 kr596 kr (13%)
23. maj 20264.458 kr56 kr (1%)
22. maj 20264.514 kr320 kr (7%)
19. maj 20264.834 kr293 kr (6%)
12. maj 20264.541 kr107 kr (2%)
11. maj 20264.648 kr90 kr (2%)
9. maj 20264.558 kr113 kr (2%)
8. maj 20264.671 kr8 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret