Gå til hovedindhold

Dyson Hårtørrer Airwrap I.D. Multi-Styler & Dryer Straight + Wavy Ceramic Pink/Rose Gold - 1300 W

DysonKrøllejernEAN: 5025155117187
Pris fra 3.794 krtil 4.319 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 525 kr (12% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.553 kr 26. maj

Sammenlign priser på Dyson Hårtørrer Airwrap I.D. Multi-Styler & Dryer Straight + Wavy Ceramic Pink/Rose Gold - 1300 W og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3794 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dyson Airwrap i.d. Straight+Wavy Hårtørrer Pastel Pink/Pink Gold (601848-01)
3.794 kr
Til butik
Dyson Airwrap i.d. Straight+Wavy Hårtørrer Pastel Pink/Pink Gold (601848-01) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Dyson
Kategori: Hårstyler
Farve: 2
Artikel nr.: 601848-01
EAN: 5025155117187
Varenr.: 24627550
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dyson Hårtørrer Airwrap I.D. Multi-Styler & Dryer Straight + Wavy Ceramic Pink/Rose Gold - 1300 W
3.803 kr
Til butik
Dyson Hårtørrer Airwrap I.D. Multi-Styler & Dryer Straight + Wavy Ceramic Pink/Rose Gold - 1300 W billede

Produktinformation

- Perfekte krøller med ét tryk på en knap - Intelligent styling tilpasset din hårtype - Forbindes til MyDyson™ app for personlig tilpasning - Automatisk vikling, styling og fiksering af krøller - Justerbar varme - ideel til sensitiv hovedbund - Live visning af indstillinger via app - Vedligeholdelsesnotifikationer for optimal ydeevne - Guidede stylingtips og inspiration i appen Få perfekte krøller med Dyson Airwrap i.d.™ multi-styler og hårtørrer. Den er udviklet til at gøre din styling hurtigere og nemmere, samtidig med at du opnår ensartede resultater uden ekstrem varmeskade. Som den eneste tilsluttede multi-styler tilpasser den automatisk varme, luftstrøm og timing til din hårprofil. Ved at forbinde til MyDyson™ appen får du en fuldt personlig stylingoplevelse. Enheden vikler, styler og fikserer automatisk dine krøller, så du nemt kan opnå professionelle resultater derhjemme. Med justerbar varme og live opdateringer har du altid fuld kontrol. Udforsk nye looks med guidede tutorials, ekspertråd og inspiration - fra voluminøse blowouts til afslappede beach waves.

Produktspecifikationer

Mærke: Dyson
Kategori: Haartoerrer
Artikel nr.: 601848-01
EAN: 5025155117187
Varenr.: 3466282
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Dyson Airwrap i.d. Multistyler Varm Lyserød, Roseguld 1300 W 2,675 m
4.289 kr
Til butik
Dyson Airwrap i.d. Multistyler Varm Lyserød, Roseguld 1300 W 2,675 m billede

Produktinformation

Dyson Airwrap id Multistyler Varm Lyserød Roseguld 1300 W Oplev revolutionen inden for hårstyling med Dyson Airwrap id Multistyler, der kombinerer innovative teknologier og stilfuldt design. Dette alsidige stylingværktøj er udstyret med en kraftfuld 1300...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Dyson
Kategori: Personlig Pleje
EAN: 5025155117187
Varenr.: 115012
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Dyson Airwrap i.d. Multistyler - Warm Pink/Rose Gold, 1.300 W, 2,675 m ledning
4.299 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Dyson Dyson Airwrap i.d.™ Multistyler og hårtørrer Straight+Wavy
4.309 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dyson Airwrap i.d. Multistyler - Warm Pink/Rose Gold, 1.300 W, 2,675 m ledning
4.319 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dyson Hårtørrer Airwrap I.D. Multi-Styler & Dryer Straight + Wavy Ceramic Pink/Rose Gold - 1300 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dyson Hårtørrer Airwrap I.D. Multi-Styler & Dryer Straight + Wavy Ceramic Pink/Rose Gold - 1300 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK3.794 kr3.794 krKøb
2Proshop DK3.803 kr3.803 krKøb
3Ultrashop4.289 kr4.289 krKøb
4Boligcenter DK4.299 kr4.299 krKøb
5Lyko DK4.309 kr4.309 krKøb
6Vivas DK4.319 kr4.398 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dyson Hårtørrer Airwrap I.D. Multi-Styler & Dryer Straight + Wavy Ceramic Pink/Rose Gold - 1300 W

PriceData har fulgt prisen på Dyson Hårtørrer Airwrap I.D. Multi-Styler & Dryer Straight + Wavy Ceramic Pink/Rose Gold - 1300 W i 176 dage. Laveste pris i perioden er 3.553 kr (registreret d. 26. maj 2026), højeste er 4.309 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.954 kr.

Den nuværende pris på 3.794 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 40 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 61 prisændringer for Dyson Hårtørrer Airwrap I.D. Multi-Styler & Dryer Straight + Wavy Ceramic Pink/Rose Gold - 1300 W. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 61 prisændringer for Dyson Hårtørrer Airwrap I.D. Multi-Styler & Dryer Straight + Wavy Ceramic Pink/Rose Gold - 1300 W de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20263.794 kr9 kr (0%)
31. maj 20263.803 kr32 kr (1%)
30. maj 20263.835 kr59 kr (2%)
29. maj 20263.776 kr223 kr (6%)
26. maj 20263.553 kr11 kr (0%)
24. maj 20263.564 kr75 kr (2%)
10. maj 20263.639 kr12 kr (0%)
30. apr. 20263.651 kr428 kr (10%)
29. apr. 20264.079 kr3 kr (0%)
20. apr. 20264.076 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret