Gå til hovedindhold

Dyson Cyclone V10 Submarine ledningsfri 2‑i‑1 støvsuger - 150 AW, 0,76 l

DysonEAN: 5025155134016
Pris fra 3.569 krtil 4.549 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 980 kr (22% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Dyson Cyclone V10 Submarine ledningsfri 2‑i‑1 støvsuger - 150 AW, 0,76 l og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3569 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dyson Cyclone V10 Submarine Støvsuger Pind/håndholdt 150AW 0.76liter
3.569 kr
Til butik
Dyson Cyclone V10 Submarine Støvsuger Pind/håndholdt 150AW 0.76liter billede

Produktinformation

Dyson Cyclone V10 Submarine - Støvsuger - pind/håndholdt (2-i-1) - uden pose - ledningsfri

Produktspecifikationer

Mærke: Dyson
Artikel nr.: 594446-01
EAN: 5025155134016
Varenr.: 1003864276
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Dyson V10 Submarine trådløs støvsuger
4.100 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Dyson Cyclone V10 Submarine ledningsfri 2‑i‑1 støvsuger - 150 AW, 0,76 l
-9%4.199 kr
Før 4.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Dyson Cyclone V10 Submarine ledningsfri 2‑i‑1 støvsuger - 150 AW, 0,76 l billede

Produktinformation

Dyson Cyclone V10 Submarine - Støvsuger - pind/håndholdt (2-i-1) - uden pose - ledningsfriDyson Cyclone V10 Submarine støvsuger tilbyder alsidige rengøringsløsninger til dit hjem. Denne stav- og håndstøvsuger er designet til både tør og våd rengøring og har poseløs støvopsamling for nem vedligeholdelse. Med en støvkapacitet på 0,76 liter og en maksimal sugekraft på 150 W fjerner den effektivt snavs og hår, hvilket gør den ideel til kæledyrsejere. Denne trådløse støvsuger er udstyret med Root Cyclone-teknologi, der sikrer kraftig sugekraft og samtidig har et letvægtsdesign for nem manøvredygtighed.GenereltCyklonisk teknologi: JaKæledyrshårsfjerner: JaLedningsfri: JaMaksimal sugestrøm (Luft-watt): 150Produkttype: StøvsugerRengøringsmetode: Tør, vådRensertype: Pind/håndholdtSærlige egenskaber: Root Cyclone-teknologiStøvkapacitet: 0.76 literStøvopsamling: Uden poseStøvsugertype: Generel brugDiverseInkluderet tilbehør: Vægmonterbar opladningsbaseKraftDriftsautonomi: 60 min.Fuld opladningstid: 3.5 timerStrømtype: Genopladelige batterierMål og vægtBredde: 25 cmDybde: 24.2 cmHøjde: 123.8 cmVægt: 7.05 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: Dyson
Kategori: Ledningsfri støvsugere
Vægt: 7.18g
EAN: 5025155134016
Varenr.: 2098411
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dyson Cyclone V10 Submarine ledningsfri 2‑i‑1 støvsuger - 150 AW, 0,76 l
-9%4.219 kr
Før 4.619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Dyson Cyclone V10 Submarine Støvsuger Pind/håndholdt 150AW 0.76liter
4.549 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dyson Cyclone V10 Submarine ledningsfri 2‑i‑1 støvsuger - 150 AW, 0,76 l koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dyson Cyclone V10 Submarine ledningsfri 2‑i‑1 støvsuger - 150 AW, 0,76 l koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.569 kr3.569 krKøb
2Komplett DK4.100 kr4.100 krKøb
3Boligcenter DK4.199 kr4.199 krKøb
4Vivas DK4.219 kr4.288 krKøb
5Ultrashop4.549 kr4.549 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dyson Cyclone V10 Submarine ledningsfri 2‑i‑1 støvsuger - 150 AW, 0,76 l

PriceData har fulgt prisen på Dyson Cyclone V10 Submarine ledningsfri 2‑i‑1 støvsuger - 150 AW, 0,76 l i 109 dage. Laveste pris i perioden er 3.569 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 3.952 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.818 kr.

Den nuværende pris på 3.569 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Dyson Cyclone V10 Submarine ledningsfri 2‑i‑1 støvsuger - 150 AW, 0,76 l. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Dyson Cyclone V10 Submarine ledningsfri 2‑i‑1 støvsuger - 150 AW, 0,76 l de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20263.569 kr128 kr (3%)
31. mar. 20263.697 kr127 kr (3%)
12. mar. 20263.824 kr128 kr (3%)
3. mar. 20263.952 kr102 kr (3%)
26. feb. 20263.850 kr4 kr (0%)
25. feb. 20263.854 kr4 kr (0%)
22. feb. 20263.850 kr7 kr (0%)
19. feb. 20263.857 kr7 kr (0%)
18. feb. 20263.864 kr5 kr (0%)
14. feb. 20263.859 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret