Gå til hovedindhold

Dyson Cool AM07 - Klingeløs køleblæser - gulvstående - hvid/sølv

DysonVentilationEAN: 5025155017838
Pris fra 2.262 krtil 3.999 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 1.737 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.155 kr 9. maj

Sammenlign priser på Dyson Cool AM07 - Klingeløs køleblæser - gulvstående - hvid/sølv og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2262 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dyson Cool AM07 Klingeløs køleblæser Sølv Hvid
2.262 kr
Til butik
Dyson Cool AM07 Klingeløs køleblæser Sølv Hvid billede

Produktinformation

Dyson Cool AM07 - Klingeløs køleblæser - gulvstående - hvid/sølv

Produktspecifikationer

Mærke: Dyson
Artikel nr.: 300912-01
EAN: 5025155017838
Varenr.: 989790075
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dyson Cool AM07 - Klingeløs køleblæser - gulvstående - hvid/sølv
2.262 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dyson AM07 - White/Silver
2.262 kr
Til butik
Dyson AM07 - White/Silver billede

Produktinformation

Tower ventilator, Sikker - Ingen hurtigt roterende vinger, Intet besværligt sikkerhedsgitter eller vinger, Strømlinede luftkanaler giver mindre turbulens og reducerer lydniveauet på AM07 med 60 % i forhold til AM02, med fjernbetjening, hvid/sølv

Produktspecifikationer

Mærke: Dyson
Kategori: Klimaventilator
Artikel nr.: 300912-01
EAN: 5025155017838
Varenr.: 2572504
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Dyson Cool AM07 Klingeløs køleblæser Sølv Hvid
2.699 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Dyson AM07 Cool gulvventilator, 100 cm, hvid/sølv
2.799 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Dyson AM07 Cool gulvventilator, 100 cm, hvid/sølv
2.919 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Dyson AM07 Cool gulvventilator, 100 cm, hvid/sølv
2.919 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dyson AM07 Cool gulvventilator, 100 cm, hvid/sølv
2.919 kr
Til butik
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Dyson Cool tårnventilator AM07
3.999 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dyson Cool AM07 - Klingeløs køleblæser - gulvstående - hvid/sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dyson Cool AM07 - Klingeløs køleblæser - gulvstående - hvid/sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.262 kr2.262 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.262 kr2.262 krKøb
3Proshop DK2.262 kr2.262 krKøb
4Ultrashop2.699 kr2.699 krKøb
5Greenline2.799 kr2.799 krKøb
6BilligVVS DK2.919 kr2.919 krKøb
7LavprisEl2.919 kr2.919 krKøb
8LavprisVVS2.919 kr2.919 krKøb
9INphone.dk3.999 kr3.999 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dyson Cool AM07 - Klingeløs køleblæser - gulvstående - hvid/sølv

PriceData har fulgt prisen på Dyson Cool AM07 - Klingeløs køleblæser - gulvstående - hvid/sølv i 180 dage. Laveste pris i perioden er 2.155 kr (registreret d. 9. maj 2026), højeste er 3.632 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.257 kr.

Den nuværende pris på 2.262 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 46 prisfald og 42 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 89 prisændringer for Dyson Cool AM07 - Klingeløs køleblæser - gulvstående - hvid/sølv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 89 prisændringer for Dyson Cool AM07 - Klingeløs køleblæser - gulvstående - hvid/sølv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20262.262 kr23 kr (1%)
29. maj 20262.239 kr11 kr (0%)
28. maj 20262.250 kr21 kr (1%)
27. maj 20262.229 kr12 kr (1%)
22. maj 20262.241 kr45 kr (2%)
21. maj 20262.286 kr69 kr (3%)
20. maj 20262.217 kr33 kr (1%)
19. maj 20262.250 kr25 kr (1%)
18. maj 20262.275 kr19 kr (1%)
17. maj 20262.256 kr5 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret