Gå til hovedindhold

DYMO XTL - Vinyl - permanent klæbemiddel - sort på gul - Rulle (0,54 cm x 7 m) 1 kassette(r) tape - for XTL 500

DymoKontorforsyningEAN: 0071701001542
Pris fra 514 krtil 822 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 308 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 466 kr 11. maj

Sammenlign priser på DYMO XTL - Vinyl - permanent klæbemiddel - sort på gul - Rulle (0,54 cm x 7 m) 1 kassette(r) tape - for XTL 500 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 514 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DYMO XTL - Vinyl - permanent klæbemiddel - sort på gul - Rulle (0,54 cm x 7 m) 1 kassette(r) tape - for XTL 500
514 kr
Til butik
DYMO XTL - Vinyl - permanent klæbemiddel - sort på gul - Rulle (0,54 cm x 7 m) 1 kassette(r) tape - for XTL 500 billede

Produktspecifikationer

Mærke: Dymo
Kategori: Etiketter og Tape
Farve: 2
Artikel nr.: DYM1868775
EAN: 0071701001542
Varenr.: 1843575
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DYMO XTL™ tape vinyl | sort på gul | 54mm x 7m
514 kr
Til butik
DYMO XTL™ tape vinyl | sort på gul | 54mm x 7m billede

Produktinformation

DYMO XTL™ tape vinyl universal sort på gul 54mm x 7m. DYMO XTL™ All-Purpose klar vinyl tape til en lang række formål. Bestandig over for fugt, kemikalier og lys. Permanent klæbende. Fås i størrelser fra 12 til 54 mm. UL-godkendt som komponent ifølge UL 969.

Produktspecifikationer

Mærke: DYMO
Kategori: Papir Fotopapir og Etiketter
Artikel nr.: 1868775
EAN: 0071701001542
Varenr.: 2522754
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DYMO XTL Tape (0,54 cm x 7 m) 1kassette(r) 1868775
520 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dymo Tape Vinyl 54mm Sort/gul - Xtl
-0%686 kr
Før 686,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til HUMA.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Tape XTL 54mmx7m all-purpose vinyl bl/yel
695 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
DYMO XTL All-Purpose Vinyl Labels, 54mm, black on yellow
822 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DYMO XTL - Vinyl - permanent klæbemiddel - sort på gul - Rulle (0,54 cm x 7 m) 1 kassette(r) tape - for XTL 500 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DYMO XTL - Vinyl - permanent klæbemiddel - sort på gul - Rulle (0,54 cm x 7 m) 1 kassette(r) tape - for XTL 500 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK514 kr553 krKøb
2Proshop DK514 kr553 krKøb
3CompuMail DK520 kr520 krKøb
4Dustin DK686 kr772,25 krKøb
5HUMA.dk695 kr695 krKøb
6Teknikproffset DK822 kr871 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DYMO XTL - Vinyl - permanent klæbemiddel - sort på gul - Rulle (0,54 cm x 7 m) 1 kassette(r) tape - for XTL 500

PriceData har fulgt prisen på DYMO XTL - Vinyl - permanent klæbemiddel - sort på gul - Rulle (0,54 cm x 7 m) 1 kassette(r) tape - for XTL 500 i 171 dage. Laveste pris i perioden er 449 kr (registreret d. 20. februar 2026), højeste er 515 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 477 kr.

Den nuværende pris på 514 kr er 8% over normalprisen. Prisen er steget 10% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for DYMO XTL - Vinyl - permanent klæbemiddel - sort på gul - Rulle (0,54 cm x 7 m) 1 kassette(r) tape - for XTL 500. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for DYMO XTL - Vinyl - permanent klæbemiddel - sort på gul - Rulle (0,54 cm x 7 m) 1 kassette(r) tape - for XTL 500 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 2026514 kr47 kr (10%)
12. maj 2026467 kr1 kr (0%)
11. maj 2026466 kr1 kr (0%)
7. maj 2026467 kr47 kr (9%)
14. apr. 2026514 kr17 kr (3%)
13. mar. 2026497 kr17 kr (3%)
7. mar. 2026514 kr1 kr (0%)
6. mar. 2026515 kr49 kr (11%)
4. mar. 2026466 kr5 kr (1%)
2. mar. 2026461 kr8 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret