Gå til hovedindhold

DYMO S50 Digital USB Pakkevægt 50 kg | USB/Power eller AAA batterier

DYMOVægteAftageligt displayProfessionel forsendelseEAN: 3501170929025

DYMO S50 Pakkevægt med 50kg kapacitet og aftageligt LCD display. Perfekt til professionel forsendelse med automatisk slukning og holdefunktion. Læs mere

Pris fra 1.284 krtil 2.118,75 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 834,75 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.283 kr 30. maj

Sammenlign priser på DYMO S50 Digital USB Pakkevægt 50 kg | USB/Power eller AAA batterier og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1284 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DYMO S50 Brevvægt
1.284 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pakkevægt DYMO® S50 elektronisk 50kg - m/100g interval
1.373 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DYMO S50 Digital USB Pakkevægt 50 kg | USB/Power eller AAA batterier
1.373 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
DYMO S50 pakkevægt, digital display, USB, 50kg, sort
1.864 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Pakkevægt DYMO S50 50 kg 100
2.015,36 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
DYMO S50 Shipping Scale 50KG
2.079 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Pakkevægt Dymo S50 50 kg. 100gr. Interval
2.118,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DYMO S50 Digital USB Pakkevægt 50 kg | USB/Power eller AAA batterier koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DYMO S50 Digital USB Pakkevægt 50 kg | USB/Power eller AAA batterier koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.284 kr1.284 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.373 kr1.373 krKøb
3Proshop DK1.373 kr1.373 krKøb
4Teknikproffset DK1.864 kr1.923 krKøb
5RedOffice Konpap2.015,36 kr2.015,36 krKøb
6Ultrashop2.079 kr2.079 krKøb
7Hertels Boresko2.118,75 kr2.118,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

DYMO S50 Pakkevægt

DYMO

DYMO S50 Pakkevægt med 50kg kapacitet og aftageligt LCD display. Perfekt til professionel forsendelse med automatisk slukning og holdefunktion.

• pakkevægt
• forsendelsevægt
• digital vægt
• shipping scale
• dymo vægt
• pakke vægt
• Professionel forsendelse
• Aftageligt display

Beskrivelse

DYMO S50 Pakkevægt er en robust og bærbar digitalvægt designet til vejning af pakker og kasser op til 50 kg. Vægten har et aftageligt LCD display, der kan monteres på væggen eller bruges håndholdt for maksimal fleksibilitet. Med en vejeflade på 30 x 30 cm og præcisionsvejning i 100g intervaller, sikrer den nøjagtige målinger for alle dine forsendelsesbehov. Tara-funktionen gør det nemt at fratrække emballagevægt, mens holdefunktionen hjælper ved vejning af oversized pakker. Vægten slukker automatisk for at spare batteri og leveres med gratis DYMO Scale-software til visning på computer. Ideel til både professionelt og privat brug i forbindelse med forsendelse og logistik.

Specifikationer

display:Aftageligt LCD
software:DYMO Scale (gratis)
vejeflade:30 x 30 cm
præcision:100 gram
holdefunktion:Ja
tara_funktion:Ja
strømforsyning:Batteri
maksimal_kapacitet:50 kg
automatisk_slukning:Ja
monteringsmuligheder:Håndholdt eller vægmonteret

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvad er maksimal vægt for DYMO S50?

DYMO S50 kan veje pakker op til 50 kg med en præcision på 100 gram, hvilket gør den ideel til både små og store forsendelser.

Kan displayet tages af?

Ja, LCD displayet kan tages af og monteres på væggen eller bruges håndholdt for maksimal fleksibilitet under vejning.

Hvad er tara-funktionen?

Tara-funktionen giver mulighed for at fratrække emballagevægt, så du kun vejer indholdet af pakken uden kasser eller poser.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DYMO S50 Digital USB Pakkevægt 50 kg | USB/Power eller AAA batterier

PriceData har fulgt prisen på DYMO S50 Digital USB Pakkevægt 50 kg | USB/Power eller AAA batterier i 163 dage. Laveste pris i perioden er 1.268 kr (registreret d. 2. marts 2026), højeste er 1.509 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.380 kr.

Den nuværende pris på 1.284 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 15% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for DYMO S50 Digital USB Pakkevægt 50 kg | USB/Power eller AAA batterier. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for DYMO S50 Digital USB Pakkevægt 50 kg | USB/Power eller AAA batterier de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.284 kr1 kr (0%)
30. maj 20261.283 kr1 kr (0%)
22. maj 20261.284 kr89 kr (6%)
18. maj 20261.373 kr130 kr (9%)
14. maj 20261.503 kr6 kr (0%)
12. maj 20261.509 kr136 kr (10%)
19. apr. 20261.373 kr90 kr (7%)
18. apr. 20261.283 kr90 kr (7%)
9. apr. 20261.373 kr90 kr (7%)
4. apr. 20261.283 kr90 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret