Gå til hovedindhold

DYMO RhinoPRO mærkbar krympplast 9mm, sort tekst på hvid rulle, 1,5m

DymoKontorforsyningEAN: 0071701180537
Pris fra 198 krtil 459 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 261 kr (57% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 185,13 kr 25. mar.

Sammenlign priser på DYMO RhinoPRO mærkbar krympplast 9mm, sort tekst på hvid rulle, 1,5m og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 198 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Dymo Rhino krympeflex 9mm x 1,5m sort på hvid
198 kr
Til butik
Dymo Rhino krympeflex 9mm x 1,5m sort på hvid billede

Produktspecifikationer

Kategori: Dymo
EAN: 0071701180537
Varenr.: 071701180537
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DYMO Rhino krympeflex | 9 mm x 1.5 m | sort på hvid
207 kr
Til butik
DYMO Rhino krympeflex | 9 mm x 1.5 m | sort på hvid billede

Produktinformation

DYMO® IND-krympeflexetiketter, som er fremstillet af polyolefin i robust industrikvalitet og påkrympes i forholdet 3:1, kan der udskrives direkte på med ethvert DYMO®-industrietiketværktøj til mærkning af højtydende kabler.

Produktspecifikationer

Mærke: DYMO
Kategori: Papir Fotopapir og Etiketter
Artikel nr.: 18053
EAN: 0071701180537
Varenr.: 2504931
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DYMO IND Slangemærkatpatron (0,9 cm x 1 m) 1rulle(r) 18053
217 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Rhino krympeflex, 9 mm x 1,5 meter, hvid
295 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
DYMO Rhino industri tape krympeflex sort på hvid 9mmx1,5m
297,88 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Rhino Krympeflex 9Mmx1,5M Hvid
316,82 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dymo Tape Rhinopro Heat Shrink 9mm Sort/hvid
324 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Rhino krympeflex 9mmx1,5m hvid
326,25 kr
Til butik
Gå til HUMA.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Tape Rhino 9mmx1,5m shrink tube bl/whi
345 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
DYMO RhinoPRO mærkbar krympplast 9mm, sort tekst på hvid rulle, 1,5m
-5%379 kr
Før 399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Dymo Rhino 18053 9mmx1,5m
-1%390,9 kr
Før 396,39 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
DYMO Ind Heat-Shrink Tube Labels -
459 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DYMO RhinoPRO mærkbar krympplast 9mm, sort tekst på hvid rulle, 1,5m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DYMO RhinoPRO mærkbar krympplast 9mm, sort tekst på hvid rulle, 1,5m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Hobbix198 kr198 krKøb
2Proshop DK207 kr246 krKøb
3CompuMail DK217 kr217 krKøb
4WATTOO.DK295 kr295 krKøb
5EL-GROSSISTEN297,88 kr297,88 krKøb
6Billigelogvvs.dk316,82 kr316,82 krKøb
7Dustin DK324 kr410,25 krKøb
8MaintainIt326,25 kr326,25 krKøb
9HUMA.dk345 kr345 krKøb
10Teknikproffset DK379 kr428 krKøb
11RedOffice Konpap390,9 kr390,9 krKøb
12Ultrashop459 kr459 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DYMO RhinoPRO mærkbar krympplast 9mm, sort tekst på hvid rulle, 1,5m

PriceData har fulgt prisen på DYMO RhinoPRO mærkbar krympplast 9mm, sort tekst på hvid rulle, 1,5m i 179 dage. Laveste pris i perioden er 79 kr (registreret d. 29. januar 2026), højeste er 217 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 193 kr.

Den nuværende pris på 198 kr er 3% over normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for DYMO RhinoPRO mærkbar krympplast 9mm, sort tekst på hvid rulle, 1,5m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for DYMO RhinoPRO mærkbar krympplast 9mm, sort tekst på hvid rulle, 1,5m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 2026198 kr9 kr (4%)
17. maj 2026207 kr9 kr (5%)
3. maj 2026198 kr19 kr (9%)
14. apr. 2026217 kr5 kr (2%)
9. apr. 2026212 kr1 kr (0%)
28. mar. 2026211 kr25,87 kr (14%)
25. mar. 2026185,13 kr
24. mar. 2026185,36 kr
22. mar. 2026185,13 kr6,18 kr (3%)
18. mar. 2026191,31 kr12,1 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret