Gå til hovedindhold

DYMO Rhino Permanent Polyester - Polyester - permanent klæbemiddel - sort på hvid - Rulle (0,6 cm x 5,5 m) 1 kassette(r) tape - for Rhino 6000, 6000 Hard Case Kit

DYMOHovedtelefonerEAN: 0071701059970
Pris fra 132 krtil 208 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 76 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 130 kr 17. apr.

Sammenlign priser på DYMO Rhino Permanent Polyester - Polyester - permanent klæbemiddel - sort på hvid - Rulle (0,6 cm x 5,5 m) 1 kassette(r) tape - for Rhino 6000, 6000 Hard Case Kit og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 132 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DYMO Rhino Permanent Polyester - Polyester - permanent klæbemiddel - sort på hvid - Rulle (0,6 cm x 5,5 m) 1 kassette(r) tape - for Rhino 6000, 6000 Hard Case Kit
132 kr
Til butik
DYMO Rhino Permanent Polyester - Polyester - permanent klæbemiddel - sort på hvid - Rulle (0,6 cm x 5,5 m) 1 kassette(r) tape - for Rhino 6000, 6000 Hard Case Kit billede

Produktspecifikationer

Mærke: Dymo
Kategori: Etiketter og Tape
Farve: 2
Artikel nr.: 1805442
EAN: 0071701059970
Varenr.: 1856903
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DYMO Dymo Rhino permanent polyester | 6mm x 5.5m | sort på hvid
132 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DYMO Rhino Permanent Polyester Tape (0,6 cm x 5,5 m) 1kassette(r) 1805442
138 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dymo Tape Rhinopro Permanent Polyesterester 6mm Sort/hvid
174 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
DYMO Rhino Professional, mærkbar permanent polyestertape, 6mm, sort
208 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DYMO Rhino Permanent Polyester - Polyester - permanent klæbemiddel - sort på hvid - Rulle (0,6 cm x 5,5 m) 1 kassette(r) tape - for Rhino 6000, 6000 Hard Case Kit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DYMO Rhino Permanent Polyester - Polyester - permanent klæbemiddel - sort på hvid - Rulle (0,6 cm x 5,5 m) 1 kassette(r) tape - for Rhino 6000, 6000 Hard Case Kit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK132 kr171 krKøb
2Proshop DK132 kr171 krKøb
3CompuMail DK138 kr138 krKøb
4Dustin DK174 kr260,25 krKøb
5Teknikproffset DK208 kr257 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DYMO Rhino Permanent Polyester - Polyester - permanent klæbemiddel - sort på hvid - Rulle (0,6 cm x 5,5 m) 1 kassette(r) tape - for Rhino 6000, 6000 Hard Case Kit

PriceData har fulgt prisen på DYMO Rhino Permanent Polyester - Polyester - permanent klæbemiddel - sort på hvid - Rulle (0,6 cm x 5,5 m) 1 kassette(r) tape - for Rhino 6000, 6000 Hard Case Kit i 180 dage. Laveste pris i perioden er 114 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 135 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 130 kr.

Den nuværende pris på 132 kr er 2% over normalprisen. Der er registreret 11 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for DYMO Rhino Permanent Polyester - Polyester - permanent klæbemiddel - sort på hvid - Rulle (0,6 cm x 5,5 m) 1 kassette(r) tape - for Rhino 6000, 6000 Hard Case Kit. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for DYMO Rhino Permanent Polyester - Polyester - permanent klæbemiddel - sort på hvid - Rulle (0,6 cm x 5,5 m) 1 kassette(r) tape - for Rhino 6000, 6000 Hard Case Kit de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. maj 2026132 kr1 kr (1%)
25. apr. 2026133 kr3 kr (2%)
17. apr. 2026130 kr1 kr (1%)
13. apr. 2026131 kr1 kr (1%)
29. mar. 2026132 kr1 kr (1%)
28. mar. 2026133 kr1 kr (1%)
27. mar. 2026134 kr1 kr (1%)
24. mar. 2026135 kr1 kr (1%)
23. mar. 2026134 kr1 kr (1%)
22. mar. 2026135 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret