Gå til hovedindhold

Dymo - Letratag Tape - White Plastic - 12 Mm - 4 M - Sort På Hvid

DymoHovedtelefonerVandafvisende plastikOrganisering af hjem og kontorEAN: 5411313912211

Dymo LetraTag plasttape 12mm x 4m med sort tekst på hvid baggrund. Holdbar, vandafvisende og nem at bruge til organisering og etikettering. Læs mere

Pris fra 47 krtil 106,19 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 59,19 kr (56% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 45 kr 25. apr.

Sammenlign priser på Dymo - Letratag Tape - White Plastic - 12 Mm - 4 M - Sort På Hvid og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 47 kr. 12 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Labeltape DYMO® LetraTAG 12mm x 4m hvid plasttape
47 kr
Til butik
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Dymo 91221 LetraTAG Tape / 12 mm. x 4m / Hvid
49 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DYMO LetraTAG Tape (1,2 cm x 4 m) 1kassette(r) S0721660
54 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DYMO Letratag plastiktape | sort på hvid | 12mm x 4m rulle
55 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
DYMO LetraTag, plasttape, hvid, 12mm, 4m - 91221
-32%67 kr
Før 99 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
DYMO LetraTAG Tape (1,2 cm x 4 m) 1kassette(r) S0721660
69 kr
Til butik
Gå til HUMA.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Dymo LetraTag Plastic, sort tekst på hvidt plastiktape
71,25 kr
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Dymo Letratag Mærketape af plastik 12 mm - Hvid
79 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Prægetape t/Letratag plast 12 mm x 4 m
-14%83,01 kr
Før 96,4 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Dymo LetraTAG labeltape - 12 mm x 4 m. sort/hvid
86,25 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Dymo - Letratag Tape - White Plastic - 12 Mm - 4 M - Sort På Hvid
99,95 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Dymo Letratag Tape 12mm Hvid Plast S0721660/91221
106,19 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dymo - Letratag Tape - White Plastic - 12 Mm - 4 M - Sort På Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dymo - Letratag Tape - White Plastic - 12 Mm - 4 M - Sort På Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK47 kr86 krKøb
2Tonerland.dk49 kr49 krKøb
3CompuMail DK54 kr54 krKøb
4Proshop DK55 kr94 krKøb
5Teknikproffset DK67 kr116 krKøb
6Ultrashop69 kr69 krKøb
7HUMA.dk71,25 kr71,25 krKøb
8Av-Cables DK79 kr79 krKøb
9RedOffice Konpap83,01 kr83,01 krKøb
10Nova Nordic A/S86,25 kr86,25 krKøb
11Gucca.dk99,95 kr99,95 krKøb
12Hertels Boresko106,19 kr106,19 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Dymo LetraTag Tape Hvid Plastik 12mm x 4m Sort på Hvid

Dymo

Dymo LetraTag plasttape 12mm x 4m med sort tekst på hvid baggrund. Holdbar, vandafvisende og nem at bruge til organisering og etikettering.

• Organisering af hjem og kontor
• Vandafvisende plastik

Beskrivelse

Dymo LetraTag tape i hvid plastik er den perfekte løsning til holdbar etikettering. Med en bredde på 12mm og en længde på 4 meter giver denne tape rigelig plads til tydelige etiketter. Det holdbare plastikmateriale modstår fugt og slitage, hvilket gør den ideel til både indendørs og udendørs brug. Tapen leverer skarpe, sorte bogstaver på hvid baggrund for optimal læsbarhed. Kompatibel med alle Dymo LetraTag labelmaskiner, hvilket sikrer nem og præcis påføring. Perfekt til organisering af hjemmet, kontoret eller værkstedet med professionelle etiketter der holder over tid.

Specifikationer

Bredde:12mm
Længde:4 meter
Baggrund:Hvid
Materiale:Holdbar plastik
Tekstfarve:Sort
Vandafvisende:Ja
Kompatibilitet:Dymo LetraTag labelmaskiner

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Hvor lang holder Dymo LetraTag plastiktape?

Plastiktapen er fremstillet af holdbart materiale der modstår fugt og slitage, så den holder i mange år både indendørs og udendørs.

Er tapen kompatibel med alle Dymo labelmaskiner?

Denne tape er specifikt designet til Dymo LetraTag serien og er kompatibel med alle LetraTag labelmaskiner.

Kan tapen bruges udendørs?

Ja, det holdbare plastikmateriale er vandafvisende og egnet til både indendørs og udendørs brug.

Hvor mange etiketter kan jeg lave med 4 meter tape?

Det afhænger af etiketstørrelsen, men med 4 meter tape kan du lave cirka 30-40 etiketter af gennemsnitlig størrelse.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dymo - Letratag Tape - White Plastic - 12 Mm - 4 M - Sort På Hvid

PriceData har fulgt prisen på Dymo - Letratag Tape - White Plastic - 12 Mm - 4 M - Sort På Hvid i 177 dage. Laveste pris i perioden er 42 kr (registreret d. 21. december 2025), højeste er 49 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 46 kr.

Den nuværende pris på 47 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Dymo - Letratag Tape - White Plastic - 12 Mm - 4 M - Sort På Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Dymo - Letratag Tape - White Plastic - 12 Mm - 4 M - Sort På Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 202647 kr1 kr (2%)
7. maj 202646 kr1 kr (2%)
25. apr. 202645 kr1 kr (2%)
19. apr. 202646 kr1 kr (2%)
2. mar. 202647 kr3 kr (7%)
28. feb. 202644 kr3 kr (6%)
27. feb. 202647 kr2 kr (4%)
19. feb. 202645 kr1 kr (2%)
16. feb. 202646 kr1 kr (2%)
15. feb. 202645 kr1 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret