Gå til hovedindhold

DYMO Letratag plastiktape | sort på rød | 12mm x 4m rulle

DymoAdresseetiketterEAN: 5411313912037
Pris fra 52 krtil 88,69 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 36,69 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 47 kr 9. apr.

Sammenlign priser på DYMO Letratag plastiktape | sort på rød | 12mm x 4m rulle og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 52 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Labeltape DYMO® LetraTAG 12mm x 4m rød plasttape
52 kr
Til butik
Labeltape DYMO® LetraTAG 12mm x 4m rød plasttape billede

Produktspecifikationer

Mærke: Dymo
Kategori: Etiketter og Tape
Farve: 1
Artikel nr.: S0721630
EAN: 5411313912037
Varenr.: 1041194
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DYMO Letratag plastiktape | sort på rød | 12mm x 4m rulle
52 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DYMO LetraTAG Tape (1,2 cm x 4 m) 1kassette(r) S0721630
63 kr
Til butik
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Dymo LetraTAG Tape / 12mm x 4m / Plastic Red
64 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dymo Tape Letratag 12mm Plast Sort/rød
-0%81 kr
Før 81,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Prægetape t/Letratag plast 12 mmx 4 m
-14%83,01 kr
Før 96,4 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Labeltape DYMO LetraTAG 12mmx4m rød plasttape
88,69 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DYMO Letratag plastiktape | sort på rød | 12mm x 4m rulle koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DYMO Letratag plastiktape | sort på rød | 12mm x 4m rulle koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK52 kr91 krKøb
2Proshop DK52 kr91 krKøb
3CompuMail DK63 kr63 krKøb
4Tonerland.dk64 kr64 krKøb
5Dustin DK81 kr167,25 krKøb
6RedOffice Konpap83,01 kr83,01 krKøb
7Nova Nordic A/S88,69 kr88,69 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DYMO Letratag plastiktape | sort på rød | 12mm x 4m rulle

PriceData har fulgt prisen på DYMO Letratag plastiktape | sort på rød | 12mm x 4m rulle i 183 dage. Laveste pris i perioden er 45 kr (registreret d. 21. januar 2026), højeste er 51 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 48 kr.

Den nuværende pris på 52 kr er 8% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for DYMO Letratag plastiktape | sort på rød | 12mm x 4m rulle. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for DYMO Letratag plastiktape | sort på rød | 12mm x 4m rulle de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202652 kr2 kr (4%)
28. maj 202650 kr1 kr (2%)
27. maj 202651 kr4 kr (9%)
9. apr. 202647 kr1 kr (2%)
28. feb. 202646 kr4 kr (8%)
22. jan. 202650 kr5 kr (11%)
21. jan. 202645 kr5 kr (10%)
14. jan. 202650 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret