Gå til hovedindhold

DYMO Letratag plastiktape | sort på klar | 12mm x 4m rulle

DymoTonere og inkjetpatronerEAN: 5411313122672
Pris fra 54 krtil 139 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 85 kr (61% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på DYMO Letratag plastiktape | sort på klar | 12mm x 4m rulle og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 54 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Labeltape DYMO® LetraTAG 12mm x 4m klar plasttape
54 kr
Til butik
Labeltape DYMO® LetraTAG 12mm x 4m klar plasttape billede

Produktspecifikationer

Mærke: Dymo
Kategori: Etiketter og Tape
Farve: 1
Artikel nr.: S0721530
EAN: 5411313122672
Varenr.: 935214
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Dymo Letratag Mærketape af plastik 12 mm - Klar
55 kr
Til butik
Dymo Letratag Mærketape af plastik 12 mm - Klar billede

Produktinformation

Få tydelig og diskret etiketudskrivning med Dymo Letratag mærketape af plastik i klar udførelse. Den passer til Dymo mærkemaskiner og gør det nemt at lave labels, hvor underlaget stadig kan ses. Mærketapen har en labelbredde på 12 mm, så dine tekster bliver letlæselige uden at fylde for meget på mapper, kasser eller andet udstyr. Med en længde på 4 m får du en rulle, der rækker til mange etiketter. Tapen er lavet af plastik, og den klare farve gør den praktisk, når du vil bevare overblikket over indholdet bag etiketten. I pakken: 1 stk. Dymo Letratag mærketape af plastik, 12 mm bred, klar, længde 4 m.

Produktspecifikationer

Mærke: Dymo
Kategori: Printerpapir
Artikel nr.: S0721530
EAN: 5411313122672
Varenr.: 17904
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DYMO Letratag plastiktape | sort på klar | 12mm x 4m rulle
55 kr
Til butik
Gå til HUMA.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Dymo LetraTag Clear, sort tekst på transparent plast
80 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dymo Tape Letratag 12mm Plast Klar
-0%81 kr
Før 81,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
DYMO LetraTAG plasttejp, transparent, 12mm, 4m (16951)
-16%83 kr
Før 99 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
DYMO plast klar Letratag 16951
-14%83,01 kr
Før 96,4 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Dymo Letratag Tape 12mm Klar Plast S0721530
112,44 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
DYMO LetraTAG Tape / 12mm x 4m
139 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DYMO Letratag plastiktape | sort på klar | 12mm x 4m rulle koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DYMO Letratag plastiktape | sort på klar | 12mm x 4m rulle koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK54 kr93 krKøb
2Av-Cables DK55 kr55 krKøb
3Proshop DK55 kr94 krKøb
4HUMA.dk80 kr80 krKøb
5Dustin DK81 kr167,25 krKøb
6Teknikproffset DK83 kr132 krKøb
7RedOffice Konpap83,01 kr83,01 krKøb
8Hertels Boresko112,44 kr112,44 krKøb
9Ultrashop139 kr139 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DYMO Letratag plastiktape | sort på klar | 12mm x 4m rulle

PriceData har fulgt prisen på DYMO Letratag plastiktape | sort på klar | 12mm x 4m rulle i 179 dage. Laveste pris i perioden er 45 kr (registreret d. 21. januar 2026), højeste er 57 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 52 kr.

Den nuværende pris på 54 kr er 4% over normalprisen. Der er registreret 6 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for DYMO Letratag plastiktape | sort på klar | 12mm x 4m rulle. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for DYMO Letratag plastiktape | sort på klar | 12mm x 4m rulle de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. apr. 202654 kr1 kr (2%)
20. mar. 202655 kr2 kr (4%)
28. feb. 202653 kr4 kr (7%)
20. feb. 202657 kr2 kr (4%)
19. feb. 202655 kr3 kr (6%)
7. feb. 202652 kr1 kr (2%)
6. feb. 202653 kr1 kr (2%)
23. jan. 202652 kr7 kr (16%)
21. jan. 202645 kr2 kr (4%)
19. jan. 202647 kr5 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret