Gå til hovedindhold

DYMO LabelManager 160 etiketmaskine startsæt | Med 3 ruller Dymo D1 etikettape

DymoLabelmaskinerQWERTY-tastaturHjemmeorganiseringEAN: 3026981810114

DYMO LabelManager 160 ValuePack med QWERTY-tastatur og stort LCD-display. Inkluderer 3 ruller D1 tape og automatisk sluk-funktion. Perfekt til hjemmet. Læs mere

Pris fra 388 krtil 1.186,9 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 798,9 kr (67% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 349 kr 17. mar.

Sammenlign priser på DYMO LabelManager 160 etiketmaskine startsæt | Med 3 ruller Dymo D1 etikettape og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 388 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DYMO® LabelManager™ 160 - inkl. 3 stk. D1 labeltape 12mm sort på hvid
388 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DYMO LabelManager 160 etiketmaskine startsæt | Med 3 ruller Dymo D1 etikettape
469 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DYMO LabelManager 160 ValuePack Etikettemaskine
768 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LABELMANAGER 160 KIT MED TAPE
773,5 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Dymo LabelManager 160, Valuepack
843 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dymo Labelmanager 160 Valuepack Incl 3x12mm Tape
-0%936 kr
Før 936,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
DYMO Labelmanager Dy Lm 160 Label
949 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Labelmanager 160 kit med tape
972,5 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Dymo - Labelmanager 160 Etiketmaskine Startsæt
999,95 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Labelmaskine DYMO LabelManager
1.186,9 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DYMO LabelManager 160 etiketmaskine startsæt | Med 3 ruller Dymo D1 etikettape koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DYMO LabelManager 160 etiketmaskine startsæt | Med 3 ruller Dymo D1 etikettape koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK388 kr427 krKøb
2Proshop DK469 kr508 krKøb
3CompuMail DK768 kr768 krKøb
4EL-GROSSISTEN773,5 kr773,5 krKøb
5WATTOO.DK843 kr843 krKøb
6Dustin DK936 kr1.022,25 krKøb
7Ultrashop949 kr949 krKøb
8MaintainIt972,5 kr972,5 krKøb
9Gucca.dk999,95 kr999,95 krKøb
10RedOffice Konpap1.186,9 kr1.186,9 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

DYMO LabelManager 160 ValuePack

Dymo

DYMO LabelManager 160 ValuePack med QWERTY-tastatur og stort LCD-display. Inkluderer 3 ruller D1 tape og automatisk sluk-funktion. Perfekt til hjemmet.

• etiketmaskine
• labelmaskine
• mærkningsmaskine
• dymo maskine
• label printer
• tape maskine
• Hjemmeorganisering
• QWERTY-tastatur

Beskrivelse

DYMO LabelManager 160 ValuePack er en kompakt og brugervenlig håndholdt etiketmaskine, perfekt til organisering i hjemmet eller på kontoret. Maskinen har et computerlignende QWERTY-tastatur for hurtig tekstindtastning og et stort grafisk LCD-display med lys, så du kan se etiketten før udskrivning. Med genvejstaster til fed skrift, kursiv, understregning og lodret tekst bliver formatering nemt og hurtigt. Vælg mellem 6 skriftstørrelser, 8 teksttypografier, 4 rammetyper og over 228 symboler og clip art. Maskinen anvender DYMO D1 tape i 6, 9 og 12 mm bredde og har automatisk sluk-funktion for længere batterilevetid. ValuePack inkluderer 3 ruller D1 tape (12mm sort på hvid), så du kan komme i gang med det samme. Ideel til mærkning af mapper, skabe, ledninger og meget mere.

Specifikationer

vægt:Kompakt og let
rammer:4 rammetyper plus understregning
display:Stort grafisk LCD med lys
garanti:2 år + 1 år ekstra ved registrering
symboler:228 symboler og clip art
tastatur:QWERTY computertastatur
funktioner:Automatisk sluk, vis udskrift
tapebredde:6, 9 og 12 mm D1 tape
teksttyper:8 typografier
strømforsyning:6 stk. AAA batterier eller AC adapter
skriftstørrelser:6 forskellige størrelser
udskriftshastighed:12mm/sek

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvilke batterier skal jeg bruge?

LabelManager 160 bruger 6 stk. AAA batterier, som ikke medfølger. Du kan også bruge en AC adapter som tilbehør.

Hvilke tapebredder kan maskinen bruge?

Maskinen anvender DYMO D1 tape i 6, 9 og 12 mm bredde. ValuePack inkluderer 3 ruller 12mm tape.

Kan jeg se etiketten før udskrivning?

Ja, det store grafiske LCD-display viser etiketten før udskrivning, så du kan kontrollere layout og tekst.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DYMO LabelManager 160 etiketmaskine startsæt | Med 3 ruller Dymo D1 etikettape

PriceData har fulgt prisen på DYMO LabelManager 160 etiketmaskine startsæt | Med 3 ruller Dymo D1 etikettape i 183 dage. Laveste pris i perioden er 349 kr (registreret d. 17. marts 2026), højeste er 468 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 395 kr.

Den nuværende pris på 388 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 60 prisændringer for DYMO LabelManager 160 etiketmaskine startsæt | Med 3 ruller Dymo D1 etikettape. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 60 prisændringer for DYMO LabelManager 160 etiketmaskine startsæt | Med 3 ruller Dymo D1 etikettape de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026388 kr30 kr (7%)
17. maj 2026418 kr1 kr (0%)
16. maj 2026417 kr1 kr (0%)
14. maj 2026418 kr1 kr (0%)
13. maj 2026419 kr1 kr (0%)
10. maj 2026420 kr2 kr (0%)
9. maj 2026418 kr1 kr (0%)
7. maj 2026417 kr31 kr (8%)
6. maj 2026386 kr3 kr (1%)
5. maj 2026389 kr21 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret