Gå til hovedindhold

DYMO D1, markeringstape i nylon, 19 mm, sort tekst på hvid tape, 3,5

DymoHovedtelefonerEAN: 5411313169585
Pris fra 129 krtil 274,69 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 145,69 kr (53% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på DYMO D1, markeringstape i nylon, 19 mm, sort tekst på hvid tape, 3,5 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 129 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DYMO D1 tape fleksibel nylon | sort/hvid | 19mm x 3,5m
129 kr
Til butik
DYMO D1 tape fleksibel nylon | sort/hvid | 19mm x 3,5m billede

Produktinformation

DYMO D1 tape fleksibel nylon sort/hvid 19mm x 3,5m. DYMO D1®-etiketter er skabt specifikt til dine LabelManager®- og LabelWriter® Duo-etiketmaskiner. Fleksibel DYMO D1 Nylontape er permanent klæbende og perfekt til etiketter til buede strukturerede overflader, til fanemærkning af kabler og til etiketter til alle overflader, som ikke er jævne eller plane. Længde 3,5m. Emballagen til denne DYMO tape lavet af minimum 60% genbrugsmateriale, og plastik kassetten er lavet af minimum 80% genanvendt plastik.

Produktspecifikationer

Mærke: DYMO
Kategori: Papir Fotopapir og Etiketter
Artikel nr.: S0718050
EAN: 5411313169585
Varenr.: 2427708
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DYMO D1 Fleksibel mærkattape Roll (1.9 cm x 3.5 m) 1rulle(r)
145 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dymo Tape D1 19mm Sort/hvid Fleksibel
183 kr
Til butik
Dymo Tape D1 19mm Sort/hvid Fleksibel billede

Produktinformation

Fleksibelt nylonbånd, der tilpasser sig buede og teksturerede overflader Permanent klæbemiddel sikrer, at etiketter bliver siddende på kabler, paneler og mærkater Holdbar overflade, der modstår vand, olie, UV-stråling, slitage og høje temperaturer Kompatibel med LabelManager og DYMO-enheder, så udskrivning bliver enkel 19 mm bredde, 3.5 m rulle, velegnet til mærkning af kabler og længere udskrifter...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Dymo
Kategori: Forbrugsstoffer
Artikel nr.: S0718050
EAN: 5411313169585
Varenr.: 5010087801
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
DYMO D1, markeringstape i nylon, 19 mm, sort tekst på hvid tape, 3,5
-14%230 kr
Før 269 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
DYMOTAPE D1 19MMX3,5M SORT/HVID
234,5 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Dymo D1 Nylon tape 19mm x 3.5m
252,95 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Dymo Tape 19mm Nylon Flex Sort/hvid S0718050
-7%274,69 kr
Før 294,69 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DYMO D1, markeringstape i nylon, 19 mm, sort tekst på hvid tape, 3,5 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DYMO D1, markeringstape i nylon, 19 mm, sort tekst på hvid tape, 3,5 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK129 kr168 krKøb
2CompuMail DK145 kr145 krKøb
3Dustin DK183 kr269,25 krKøb
4Teknikproffset DK230 kr279 krKøb
5EL-GROSSISTEN234,5 kr234,5 krKøb
6RedOffice Konpap252,95 kr252,95 krKøb
7Hertels Boresko274,69 kr274,69 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DYMO D1, markeringstape i nylon, 19 mm, sort tekst på hvid tape, 3,5

PriceData har fulgt prisen på DYMO D1, markeringstape i nylon, 19 mm, sort tekst på hvid tape, 3,5 i 184 dage. Laveste pris i perioden er 129 kr (registreret d. 16. januar 2026), højeste er 168 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 140 kr.

Den nuværende pris på 129 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 56 prisændringer for DYMO D1, markeringstape i nylon, 19 mm, sort tekst på hvid tape, 3,5. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 56 prisændringer for DYMO D1, markeringstape i nylon, 19 mm, sort tekst på hvid tape, 3,5 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026129 kr7 kr (5%)
23. maj 2026136 kr1 kr (1%)
22. maj 2026137 kr1 kr (1%)
21. maj 2026136 kr1 kr (1%)
19. maj 2026137 kr2 kr (1%)
16. maj 2026135 kr1 kr (1%)
15. maj 2026134 kr1 kr (1%)
14. maj 2026135 kr1 kr (1%)
13. maj 2026134 kr2 kr (1%)
12. maj 2026136 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret