Gå til hovedindhold

DYMO D1 Durable Mærkattape (1,2 cm x 5,5 m) 1kassette(r) 1978364

DymoLabelmaskinerEAN: 3501179783642
Pris fra 112 krtil 319 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 207 kr (65% besparelse)

Sammenlign priser på DYMO D1 Durable Mærkattape (1,2 cm x 5,5 m) 1kassette(r) 1978364 og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 112 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Labeltape DYMO® D1 Durable sort på hvid 12mm x 5,5m
112 kr
Til butik
Labeltape DYMO® D1 Durable sort på hvid 12mm x 5,5m billede

Produktspecifikationer

Mærke: Dymo
Kategori: Etiketter og Tape
Farve: 1
Artikel nr.: DYM1978364
EAN: 3501179783642
Varenr.: 2306830
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DYMO D1® Durable tape | sort på hvid | 12 mm x 5,5m
112 kr
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Dymo Holdbar D1-mærketape 12 mm
119 kr
Til butik
Dymo Holdbar D1-mærketape 12 mm billede

Produktinformation

Dymo Holdbar D1-mærketape 12 mm leverer tydelige, letlæselige labels til hverdagens ting. Tapen er velegnet til Dymo LabelManager mærkemaskiner, så du nemt kan mærke postkasser, madkasser og andet udstyr. D1-mærketapen er sort på hvidt for klar og letlæselig tekst. Labelbredden på 12 mm passer til mærkning, hvor teksten skal være synlig på lidt afstand, og længden på 5,5 m rækker til mange labels ad gangen. Med ekstra stærk vedhæftning bliver dine labels siddende i daglig brug. Materialet er vandafvisende, så tapen tåler fugt og aftørring i typiske hverdagssituationer. Tapen er UV-beskyttet, hvilket gør den velegnet til mærkning af ting som postkasser, der udsættes for sollys.

Produktspecifikationer

Mærke: Dymo
Artikel nr.: 1978364
EAN: 3501179783642
Varenr.: 16999
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DYMO D1 Durable Mærkattape (1,2 cm x 5,5 m) 1kassette(r) 1978364
123 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
DYMO D1 Durable tape sort på hvid 12mmx5,5m
169,71 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dymo Tape D1 12mm Sort/hvid Durable
174 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Dymo tape durable sort på hvid 12mm 5,5m
196,25 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
DYMO D1 Durable Tape 12mm x 5,5M, Sort på Hvid
205 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
DYMO D1 Durable 12 mm x 5,5 M, Black on White
-12%219 kr
Før 249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Dymo tape Durable sort/hvid
-12%229,71 kr
Før 259,83 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
DYMO D1 VINYLBAND PERMANENT
319 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DYMO D1 Durable Mærkattape (1,2 cm x 5,5 m) 1kassette(r) 1978364 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DYMO D1 Durable Mærkattape (1,2 cm x 5,5 m) 1kassette(r) 1978364 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK112 kr151 krKøb
2Proshop DK112 kr151 krKøb
3Av-Cables DK119 kr119 krKøb
4CompuMail DK123 kr123 krKøb
5EL-GROSSISTEN169,71 kr169,71 krKøb
6Dustin DK174 kr260,25 krKøb
7MaintainIt196,25 kr196,25 krKøb
8vvsfittings.dk205 kr205 krKøb
9Teknikproffset DK219 kr268 krKøb
10RedOffice Konpap229,71 kr229,71 krKøb
11Ultrashop319 kr319 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DYMO D1 Durable Mærkattape (1,2 cm x 5,5 m) 1kassette(r) 1978364

PriceData har fulgt prisen på DYMO D1 Durable Mærkattape (1,2 cm x 5,5 m) 1kassette(r) 1978364 i 158 dage. Laveste pris i perioden er 111 kr (registreret d. 27. december 2025), højeste er 112 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 112 kr.

Den nuværende pris på 112 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for DYMO D1 Durable Mærkattape (1,2 cm x 5,5 m) 1kassette(r) 1978364. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for DYMO D1 Durable Mærkattape (1,2 cm x 5,5 m) 1kassette(r) 1978364 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. dec. 2025112 kr1 kr (1%)
27. dec. 2025111 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret