Gå til hovedindhold

Dymo Brevvægt Dymo 2 kg 3501170928998 Modsvarer: N/A

DymoVægteEAN: 3501170928998
Pris fra 436 krtil 753,39 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 317,39 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 208,13 kr 7. mar.

Sammenlign priser på Dymo Brevvægt Dymo 2 kg 3501170928998 Modsvarer: N/A og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 436 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DYMO M2 USB Brevvægt 2kg
436 kr
Til butik
DYMO M2 USB Brevvægt 2kg billede

Produktinformation

Brevvægt tilbyder præcis vejning op til 2 kg med 1 g graduering på en kompakt 15 x 15 cm plade. DYMO M2 kombinerer en letlæselig LCD-skærm og praktiske tara- og hold-funktioner til hurtig vejning af post og pakker. Kapacitet: 2 kg / 4.4 lbs Minimal vægt: 6 g Graduering: 1 g / 0.1 oz Vægtenheder: Kg, lb, g, oz Pladestørrelse: 15 cm x 15 cm Skærm: LCD, 4 cifre Batteri: 3 × AAA Funktioner: Autoluk, hold-funktion, tara-funktion Strømdrevet design og kompakt format gør den praktisk til hjemmet og mindre kontorer.

Produktspecifikationer

Mærke: DYMO
Kategori: Skrivebordstilbehoer
Artikel nr.: S0928990
EAN: 3501170928998
Varenr.: 2478800
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vægt DYMO® M2 digital sort 2 kg
440 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Dymo Brevvægt Dymo 2 kg 3501170928998 Modsvarer: N/A
445 kr
Til butik
Dymo Brevvægt Dymo 2 kg 3501170928998 Modsvarer: N/A billede

Produktinformation

En kompakt og præcis digital brevvægt fra Dymo, der kan veje op til 2 kg. En „hold“ -funktion låser vægtvisningen i otte sekunder efter, at genstanden er fjernet, hvilket er praktisk, når store brev eller pakker skjuler displayet. Vægten har også TARE-funktion, der gør det muligt at veje indholdet i en beholder uden at medregne beholderens vægt. Vægten har automatisk sluk-funktion, når vægten ikke er i brug. Vejer også med 1 kg intervaller. Anvender tre AAA-batterier (medfølger ikke).

Produktspecifikationer

Mærke: Dymo
Kategori: Kontormateriale,Rundt om bordet
EAN: 3501170928998
Varenr.: 3501170928998
Gå til HUMA.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Scale M2 Mail and shipping 2 kg
498,75 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
DYMO M2 brevvægt, digital display, 2kg, sort
557 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Brevvægt DYMO M2 2 kg m/ 1 gr.
559,34 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Brevvægt Dymo M2 2 kg. 1 gr. Interval
753,39 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dymo Brevvægt Dymo 2 kg 3501170928998 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dymo Brevvægt Dymo 2 kg 3501170928998 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK436 kr475 krKøb
2CS MEGASTORE DK440 kr479 krKøb
3InkClub DK445 kr445 krKøb
4HUMA.dk498,75 kr498,75 krKøb
5Teknikproffset DK557 kr606 krKøb
6RedOffice Konpap559,34 kr559,34 krKøb
7Hertels Boresko753,39 kr753,39 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dymo Brevvægt Dymo 2 kg 3501170928998 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Dymo Brevvægt Dymo 2 kg 3501170928998 Modsvarer: N/A i 182 dage. Laveste pris i perioden er 208,13 kr (registreret d. 7. marts 2026), højeste er 441 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 348 kr.

Den nuværende pris på 436 kr er 25% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Dymo Brevvægt Dymo 2 kg 3501170928998 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Dymo Brevvægt Dymo 2 kg 3501170928998 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026436 kr4 kr (1%)
30. apr. 2026440 kr25 kr (6%)
25. apr. 2026415 kr72 kr (21%)
23. apr. 2026343 kr3 kr (1%)
20. apr. 2026340 kr4 kr (1%)
19. apr. 2026344 kr2 kr (1%)
18. apr. 2026342 kr6 kr (2%)
16. apr. 2026348 kr92 kr (21%)
15. apr. 2026440 kr35 kr (9%)
14. apr. 2026405 kr40 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret