Gå til hovedindhold

EL-Grossisten Dybhulspen rød Lyra Ink 15,5 cm inkl. hætte

EL-GrossistenRedskaberEAN: 4084900406700
Pris fra 62,01 krtil 108 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 45,99 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 43 kr 24. maj

Sammenlign priser på Dybhulspen rød Lyra Ink 15,5 cm inkl. hætte og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 62.01 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Lyra ink dybhuls pen rød
62,01 kr
Til butik
Lyra ink dybhuls pen rød billede

Produktinformation

Lyra ink dybhuls pen rød

Produktspecifikationer

EAN: 4084900406700
Varenr.: 15843632218447
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Lyra Ink Dybhulspen Rød
73,75 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Lyra Ink dybhulspen, rd, 15,5 cm
75 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dybhulspen rød Lyra Ink 15,5 cm inkl. hætte
108 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dybhulspen rød Lyra Ink 15,5 cm inkl. hætte koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dybhulspen rød Lyra Ink 15,5 cm inkl. hætte koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN62,01 kr62,01 krKøb
2Specialbutikken73,75 kr73,75 krKøb
3WATTOO.DK75 kr75 krKøb
4CS MEGASTORE DK108 kr147 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dybhulspen rød Lyra Ink 15,5 cm inkl. hætte

PriceData har fulgt prisen på Dybhulspen rød Lyra Ink 15,5 cm inkl. hætte i 178 dage. Laveste pris i perioden er 43 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 73,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 53 kr.

Den nuværende pris på 62,01 kr er 17% over normalprisen. Prisen er steget 44% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for Dybhulspen rød Lyra Ink 15,5 cm inkl. hætte. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for Dybhulspen rød Lyra Ink 15,5 cm inkl. hætte de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202662,01 kr18,26 kr (42%)
25. maj 202643,75 kr
24. maj 202643 kr
23. maj 202643,75 kr18,26 kr (29%)
22. maj 202662,01 kr18,26 kr (42%)
15. maj 202643,75 kr18,26 kr (29%)
14. maj 202662,01 kr19,01 kr (44%)
13. maj 202643 kr
2. maj 202643,75 kr18,26 kr (29%)
1. maj 202662,01 kr13,26 kr (27%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret