Gå til hovedindhold

Duravit af- og overløbssat, krom, 400x80x400 mm

DuravitBadekarEAN: 4063382154965
Pris fra 599 krtil 785 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 186 kr (24% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Duravit af- og overløbssat, krom, 400x80x400 mm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 599 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Duravit af- og overløsbssæt, 70 cm, krom
-18%599 kr
Før 729 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Duravit af- og overløsbssæt, 70 cm, krom billede

Produktinformation

Af- og overløbssæt til Duravit badekar Af- og overløbssæt til badekar fra Duravit med detaljer i krom. Sættets specifikationer: Kabellængde: 700 mm Afløbshoved: 52 mm Sættet passer til følgende Duravit badekar: D-Neo No.1

Produktspecifikationer

Mærke: Duravit
Kategori: Kar & armaturer
Farve: chrome
EAN: 4063382154965
Varenr.: 747365710
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Duravit af- og overløbssat, krom, 400x80x400 mm
625,46 kr
Til butik
Duravit af- og overløbssat, krom, 400x80x400 mm billede

Produktinformation

Af- og overløbssæt til Duravit badekarAf- og overløbssæt til badekar fra Duravit med krom detaljer.Sættets egenskaber:Kabellængde: 700 mmAfløbshoved: 52 mmSættet passer til følgende Duravit badekar:D-NeoNo.1

Produktspecifikationer

Kategori: Kabler
EAN: 4063382154965
Varenr.: 15840297779535
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Duravit af- og overløsbssæt, 70 cm, krom
785 kr
Til butik
Duravit af- og overløsbssæt, 70 cm, krom billede

Produktinformation

Af- og overløbssæt til Duravit badekar Af- og overløbssæt til badekar fra Duravit med krom detaljer. Sættets egenskaber: Kabellængde: 700 mm Afløbshoved: 52 mm Sættet passer til følgende Duravit badekar: D-Neo No.1

Produktspecifikationer

Mærke: Duravit
Kategori: Badekarret
Farve: chrome
EAN: 4063382154965
Varenr.: 747365710

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Duravit af- og overløbssat, krom, 400x80x400 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Duravit af- og overløbssat, krom, 400x80x400 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompletVVS599 kr599 krKøb
2EL-GROSSISTEN625,46 kr625,46 krKøb
3BilligVVS DK785 kr785 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Duravit af- og overløbssat, krom, 400x80x400 mm

PriceData har fulgt prisen på Duravit af- og overløbssat, krom, 400x80x400 mm i 181 dage. Laveste pris i perioden er 588 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 830,06 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 699 kr.

Den nuværende pris på 599 kr er 14% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 21% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Duravit af- og overløbssat, krom, 400x80x400 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Duravit af- og overløbssat, krom, 400x80x400 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026599 kr26,46 kr (4%)
18. maj 2026625,46 kr103,54 kr (14%)
17. maj 2026729 kr101,06 kr (12%)
16. maj 2026830,06 kr101,06 kr (14%)
10. maj 2026729 kr31 kr (4%)
9. maj 2026760 kr31 kr (4%)
2. maj 2026729 kr46 kr (7%)
24. apr. 2026683 kr46 kr (6%)
23. apr. 2026729 kr46 kr (7%)
3. apr. 2026683 kr46 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret