Gå til hovedindhold

Duravit 0704450000, Vægmonteret håndvask, Keramisk, Hvid, 450 mm

DuravitSanitetEAN: 4021534317392
Pris fra 1.259 krtil 1.862 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 603 kr (32% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Duravit 0704450000, Vægmonteret håndvask, Keramisk, Hvid, 450 mm og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1259 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Duravit Vero håndvask, 45x35 cm, hvid
-10%1.259 kr
Før 1.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Duravit Vero håndvask, 45x35 cm, hvid billede

Produktinformation

Flot væghængt håndvask fra Duravit Vero Denne Vero håndvask til nedfældning er en smuk vask, der med sit kvadratiske design passer perfekt ind på enhver form for badeværelse. Dens rene linjer og skarpe kanter skaber et klassisk og tidløst udseende, og tak...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Duravit
Kategori: Vaske & armaturer
Farve: white
Størrelse: 45x35x16 cm
EAN: 4021534317392
Varenr.: 635482000
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Duravit Vero håndvask, 45x35 cm, hvid
1.349 kr
Til butik
Duravit Vero håndvask, 45x35 cm, hvid billede

Produktinformation

Håndvask til vægmontering fra Duravit Vero Duravit Vero håndvasken er i klassisk kvadratisk design og passer godt ind på ethvert badeværelse. Den har skarpe hjørner og kanter, der giver den et tidløst udseende der også er iøjefaldende. Håndvasken er af hø...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Duravit
Kategori: Håndvaske
Farve: white
Størrelse: 45x35x16 cm
EAN: 4021534317392
Varenr.: 635482000
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Duravit Vero håndvask, 45x35 cm, hvid
1.367 kr
Til butik
Duravit Vero håndvask, 45x35 cm, hvid billede

Produktinformation

Væghængt håndvask til badeværelset fra Duravit Vero Flot håndvask fra Duravit Vero, der med sit firkantede design passer ind i alle slags badeværelser. De rette vinkler og kanter giver et klassisk & tidløst look, der blandet med høj kvalitet vil gavne dig...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Duravit
Kategori: Håndvasken
Farve: white
Størrelse: 45x35x16 cm
EAN: 4021534317392
Varenr.: 635482000
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Duravit Vero håndvask, 450x350 mm
1.463,75 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Duravit Vero vask 45 cm med hanehul og overløb
1.595,89 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Duravit 0704450000, Vægmonteret håndvask, Keramisk, Hvid, 450 mm
1.862 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Duravit 0704450000, Vægmonteret håndvask, Keramisk, Hvid, 450 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Duravit 0704450000, Vægmonteret håndvask, Keramisk, Hvid, 450 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompletVVS1.259 kr1.259 krKøb
2LavprisVVS1.349 kr1.349 krKøb
3BilligVVS DK1.367 kr1.367 krKøb
4vvsfittings.dk1.463,75 kr1.463,75 krKøb
5EL-GROSSISTEN1.595,89 kr1.595,89 krKøb
6CS MEGASTORE DK1.862 kr2.061 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Duravit 0704450000, Vægmonteret håndvask, Keramisk, Hvid, 450 mm

PriceData har fulgt prisen på Duravit 0704450000, Vægmonteret håndvask, Keramisk, Hvid, 450 mm i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.140 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 1.499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.330 kr.

Den nuværende pris på 1.259 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Duravit 0704450000, Vægmonteret håndvask, Keramisk, Hvid, 450 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Duravit 0704450000, Vægmonteret håndvask, Keramisk, Hvid, 450 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20261.259 kr90 kr (7%)
26. maj 20261.349 kr90 kr (7%)
17. maj 20261.259 kr204,75 kr (14%)
16. maj 20261.463,75 kr204,75 kr (16%)
10. maj 20261.259 kr90 kr (7%)
9. maj 20261.349 kr50 kr (4%)
2. maj 20261.399 kr50 kr (4%)
24. apr. 20261.349 kr50 kr (4%)
23. apr. 20261.399 kr50 kr (4%)
3. apr. 20261.349 kr90 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret