Gå til hovedindhold

DURABLE Hængslet låg til affaldsspand DURABIN 60L rektangulær

DURABLEBrevbakkerEAN: 4005546107424
Pris fra 65,5 krtil 286,25 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 220,75 kr (77% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på DURABLE Hængslet låg til affaldsspand DURABIN 60L rektangulær og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 65.5 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DURABLE Hængslet låg til affaldsspand DURABIN 60L rektangulær
-35%65,5 kr
Før 100 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
DURABLE Hængslet låg til affaldsspand DURABIN 60L rektangulær billede

Produktinformation

Hængslet låg til affaldsspand DURABIN® 60 liter. 1 stk

Produktspecifikationer

Mærke: DURABLE
Kategori: Skrivebordstilbehoer
Artikel nr.: 1800500050
EAN: 4005546107424
Varenr.: 3362122
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Foldbart låg DURABIN 60 L
198,95 kr
Til butik
Foldbart låg DURABIN 60 L billede

Produktinformation

Rektangulær hængslet låg til DURABIN® 60L affaldsspand Fremstillet af genvundet plast med miljømærket Blå Engel Klemmes fast på beholderens øverste kant Let håndtering, da lågets åbningsvinkel kan fikseres

Produktspecifikationer

Mærke: Durabin
Kategori: Affaldssortering
EAN: 4005546107424
Varenr.: 149.4014 05
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Hængslet låg T/durabin 60L. grå
213,44 kr
Til butik
Hængslet låg T/durabin 60L. grå billede

Produktinformation

Produktinfo: Produkt: Låg til Durabin affaldsspand Passer til: 60 ltr. rektangulær Mærke: Durable Farve: Grå 3 hurtige: Korrekt affaldssortering er vigtigt for miljøet Praktisk til sortering og genanvendelse af affald Farvet låg letter affaldssorteringen...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Durable
Kategori: Affaldsspande
Farve: Grå
Størrelse: 0.9 mm
EAN: 4005546107424
Varenr.: 395809
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Låg hængslet DURABIN 60l grå
286,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DURABLE Hængslet låg til affaldsspand DURABIN 60L rektangulær koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DURABLE Hængslet låg til affaldsspand DURABIN 60L rektangulær koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK65,5 kr104,5 krKøb
2RedOffice Konpap198,95 kr198,95 krKøb
3Hertels Boresko213,44 kr213,44 krKøb
4Nova Nordic A/S286,25 kr286,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DURABLE Hængslet låg til affaldsspand DURABIN 60L rektangulær

PriceData har fulgt prisen på DURABLE Hængslet låg til affaldsspand DURABIN 60L rektangulær i 33 dage. Laveste pris i perioden er 65,5 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 100 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 83 kr.

Den nuværende pris på 65,5 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for DURABLE Hængslet låg til affaldsspand DURABIN 60L rektangulær. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for DURABLE Hængslet låg til affaldsspand DURABIN 60L rektangulær de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 202665,5 kr34,5 kr (35%)
1. maj 2026100 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret