Gå til hovedindhold

DURABLE DURAFRAME - Dokumentholder - overflademonteret - for A4 - magnetisk - dobbeltsidet - guld (pakke med 2)

DurablePræsentationsmaterialerEAN: 4005546405629
Pris fra 112 krtil 219,38 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 107,38 kr (49% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på DURABLE DURAFRAME - Dokumentholder - overflademonteret - for A4 - magnetisk - dobbeltsidet - guld (pakke med 2) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 112 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DURABLE DURAFRAME - Dokumentholder - overflademonteret - for A4 - magnetisk - dobbeltsidet - guld (pakke med 2)
112 kr
Til butik
DURABLE DURAFRAME - Dokumentholder - overflademonteret - for A4 - magnetisk - dobbeltsidet - guld (pakke med 2) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Durable
Kategori: Opslagsskabe og infotavler
Farve: 5
Artikel nr.: 487230
EAN: 4005546405629
Varenr.: 5760610
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DURABLE Inforamme DURAFRAME® A4
125 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Skilt Duraframe® A4 Guld Selvklæbende 2 stk
199,69 kr
Til butik
Skilt Duraframe® A4 Guld Selvklæbende 2 stk billede

Produktinformation

Produktinfo: Produkt: Skilteramme Mærke: Durable Model: Duraframe® Format: A4 Farve: Guld 3 hurtige: Nemt at sætte op på faste og glatte overflader Kan anvendelse til rengøringsstatus på offentlige toiletter og registreringslister Ideelle til professionel...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Durable
Kategori: Skilte og Rammer
Størrelse: 10 liter
EAN: 4005546405629
Varenr.: 393383
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Magnetramme Duraframe A4 guld
208,95 kr
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
DURAFRAME selvklæbende, A4 m/guld ramme 2stk/pak
219,38 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DURABLE DURAFRAME - Dokumentholder - overflademonteret - for A4 - magnetisk - dobbeltsidet - guld (pakke med 2) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DURABLE DURAFRAME - Dokumentholder - overflademonteret - for A4 - magnetisk - dobbeltsidet - guld (pakke med 2) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK112 kr151 krKøb
2Proshop DK125 kr164 krKøb
3Hertels Boresko199,69 kr199,69 krKøb
4RedOffice Konpap208,95 kr208,95 krKøb
5Nova Nordic A/S219,38 kr219,38 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DURABLE DURAFRAME - Dokumentholder - overflademonteret - for A4 - magnetisk - dobbeltsidet - guld (pakke med 2)

PriceData har fulgt prisen på DURABLE DURAFRAME - Dokumentholder - overflademonteret - for A4 - magnetisk - dobbeltsidet - guld (pakke med 2) i 185 dage. Laveste pris i perioden er 112 kr (registreret d. 21. maj 2026), højeste er 209,06 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 155 kr.

Den nuværende pris på 112 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for DURABLE DURAFRAME - Dokumentholder - overflademonteret - for A4 - magnetisk - dobbeltsidet - guld (pakke med 2). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for DURABLE DURAFRAME - Dokumentholder - overflademonteret - for A4 - magnetisk - dobbeltsidet - guld (pakke med 2) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026112 kr7,64 kr (6%)
17. maj 2026119,64 kr5,64 kr (5%)
14. maj 2026114 kr5,64 kr (5%)
12. maj 2026119,64 kr5,64 kr (5%)
11. maj 2026114 kr5,64 kr (5%)
7. maj 2026119,64 kr3,36 kr (3%)
2. maj 2026123 kr3,36 kr (3%)
15. apr. 2026119,64 kr4,36 kr (4%)
12. mar. 2026124 kr1 kr (1%)
26. feb. 2026125 kr2 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret