Gå til hovedindhold

DURABLE DURAFRAME - Dokumentholder - for A4 - dobbeltsidet - orange (pakke med 2)

DurablePræsentationsmaterialerEAN: 4005546405223
Pris fra 141 krtil 227,65 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 86,65 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 119,64 kr 19. apr.

Sammenlign priser på DURABLE DURAFRAME - Dokumentholder - for A4 - dobbeltsidet - orange (pakke med 2) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 141 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DURABLE DURAFRAME - Dokumentholder - for A4 - dobbeltsidet - orange (pakke med 2)
141 kr
Til butik
DURABLE DURAFRAME - Dokumentholder - for A4 - dobbeltsidet - orange (pakke med 2) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Durable
Kategori: Opslagsskabe og infotavler
Farve: 5
Artikel nr.: 4872-09
EAN: 4005546405223
Varenr.: 1396251
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DURABLE Inforamme DURAFRAME® A4
142 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Skilt Duraframe® A4 Orange Selvklæbende 2stk
193,44 kr
Til butik
Skilt Duraframe® A4 Orange Selvklæbende 2stk billede

Produktinformation

Produktinfo: Produkt: Skilteramme Mærke: Durable Model: Duraframe® Format: A4 Farve: Orange 3 hurtige: Nemt at sætte op på faste og glatte overflader Kan anvendelse til rengøringsstatus på offentlige toiletter og registreringslister Ideelle til profession...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Durable
Kategori: Skilte og Rammer
Farve: Orange
Størrelse: 10 liter
EAN: 4005546405223
Varenr.: 392985
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
DURAFRAME selvklæbende, A4 m/orange ramme 2stk/pak
219,38 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Magnetramme Duraframe A4 orange
-8%227,65 kr
Før 248,21 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DURABLE DURAFRAME - Dokumentholder - for A4 - dobbeltsidet - orange (pakke med 2) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DURABLE DURAFRAME - Dokumentholder - for A4 - dobbeltsidet - orange (pakke med 2) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK141 kr180 krKøb
2Proshop DK142 kr181 krKøb
3Hertels Boresko193,44 kr193,44 krKøb
4Nova Nordic A/S219,38 kr219,38 krKøb
5RedOffice Konpap227,65 kr227,65 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DURABLE DURAFRAME - Dokumentholder - for A4 - dobbeltsidet - orange (pakke med 2)

PriceData har fulgt prisen på DURABLE DURAFRAME - Dokumentholder - for A4 - dobbeltsidet - orange (pakke med 2) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 119,64 kr (registreret d. 19. april 2026), højeste er 186 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 148 kr.

Den nuværende pris på 141 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 18% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for DURABLE DURAFRAME - Dokumentholder - for A4 - dobbeltsidet - orange (pakke med 2). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for DURABLE DURAFRAME - Dokumentholder - for A4 - dobbeltsidet - orange (pakke med 2) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026141 kr1 kr (1%)
21. maj 2026142 kr1 kr (1%)
20. maj 2026141 kr14 kr (11%)
17. maj 2026127 kr15 kr (11%)
14. maj 2026142 kr22 kr (18%)
12. maj 2026120 kr3 kr (2%)
2. maj 2026123 kr18 kr (13%)
26. apr. 2026141 kr18 kr (15%)
21. apr. 2026123 kr1 kr (1%)
20. apr. 2026124 kr4,36 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret