Gå til hovedindhold

DUNLOP Work-It Sikkerhedsgummistøvle S5 Black 651302 - 42 | Gummistøvler | Sikkerhedsgummistøvle S5 |

DunlopSanitetEAN: 8713197371878
Pris fra 561,25 krtil 563 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 1,75 kr (0% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på DUNLOP Work-It Sikkerhedsgummistøvle S5 Black 651302 - 42 | Gummistøvler | Sikkerhedsgummistøvle S5 | og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 561.25 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
DUNLOP Work-It Sikkerhedsgummistøvle S5 Black 651302 - 42 | Gummistøvler | Sikkerhedsgummistøvle S5 |
561,25 kr
Til butik
DUNLOP Work-It Sikkerhedsgummistøvle S5 Black 651302 - 42 | Gummistøvler | Sikkerhedsgummistøvle S5 | billede

Produktinformation

DUNLOP Work-It Sikkerhedsgummistøvle S5 Black 651302 En praktisk og robust sikkerhedsgummistøvle, 100% vandtæt og fremstillet af PVC, der sikrer optimal beskyttelse og komfort under krævende arbejdsforhold. Denne støvle er designet med en forbedret pasfor...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: DUNLOP
Kategori: Gummistøvler
EAN: 8713197371878
Varenr.: 49440199639377
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PVC-støvle 651302 Work it sort 42
563 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DUNLOP Work-It Sikkerhedsgummistøvle S5 Black 651302 - 42 | Gummistøvler | Sikkerhedsgummistøvle S5 | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DUNLOP Work-It Sikkerhedsgummistøvle S5 Black 651302 - 42 | Gummistøvler | Sikkerhedsgummistøvle S5 | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten561,25 kr561,25 krKøb
2CS MEGASTORE DK563 kr602 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DUNLOP Work-It Sikkerhedsgummistøvle S5 Black 651302 - 42 | Gummistøvler | Sikkerhedsgummistøvle S5 |

PriceData har fulgt prisen på DUNLOP Work-It Sikkerhedsgummistøvle S5 Black 651302 - 42 | Gummistøvler | Sikkerhedsgummistøvle S5 | i 155 dage. Laveste pris i perioden er 561,25 kr (registreret d. 31. december 2025), højeste er 630 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 571 kr.

Den nuværende pris på 561,25 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for DUNLOP Work-It Sikkerhedsgummistøvle S5 Black 651302 - 42 | Gummistøvler | Sikkerhedsgummistøvle S5 |. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for DUNLOP Work-It Sikkerhedsgummistøvle S5 Black 651302 - 42 | Gummistøvler | Sikkerhedsgummistøvle S5 | de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026561,25 kr68,75 kr (11%)
19. maj 2026630 kr68,75 kr (12%)
12. maj 2026561,25 kr19,75 kr (3%)
11. maj 2026581 kr19,75 kr (4%)
27. apr. 2026561,25 kr19,75 kr (3%)
26. apr. 2026581 kr19,75 kr (4%)
25. apr. 2026561,25 kr19,75 kr (3%)
23. apr. 2026581 kr19,75 kr (4%)
20. apr. 2026561,25 kr19,75 kr (3%)
18. apr. 2026581 kr19,75 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret